Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

vec vidim jedan citat iz fudbalskog "Vidimo se na groblju Boke" dokumentarca za par godina sto ce biti emitovan na b92 prije meceva LS - "jedan maradona je morao biti ubiven."

 

:):)

 

Јел игра за Сутјеску још увек Дражен Међедовић?

 

Opak je bio u Menadzeru 2005.Jebote koji sam ja bio zaludjenik,ne verujem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што рекох, мени је то симпатично, али Ренсинг ништа није бољи од Стојковића. Бут му је већ узео место. Не би ме чудило да Ренсинга позову да брани за А тим само да им не преотмемо играча..а требало би да им вратимо за Марина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бранио је до сада, али ће, изгледа, бранити све мање. Много киксира. Ретко заврши утакмицу без примљеног гола. На последњој утакмици Бут је обавио добро посао.

Стојковићу би најпаметније било да пређе у Бундеслигу. Тамо су сви наши успели и играју редовно.

Edited by Србија Србима

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha, svašta su mi ljudi govorili, al da sam liberal...:) tako me još niko nije uvredio :)... čekaj, svi koji ne pljuju sve ostale narode osim srBskog, i eventualno ruskog, su liberali i nisu dovoljno veliki srbi :)?

da si upoznao jednog rumuna u svom životu, i da znaš nešto o istoriji svog naroda, takvu glupost sigurno ne bi mogao da lupiš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,nego lupetas..30 posto rumuna su cigani,a to ne znaci da su losi,vec znaci da nisu skandinavci,nego romi...nazoves stvari pravim imenom i super...i kao sto sam napisao,na nasoj su strani...ali uvek ima nekog ko voli da kenja kako to nije politicki korektno...vise je bila sala,nego sto sam ih pogrdim imenom nazvao...al dobro,posto ih volis,nauzivaj se sa njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i jesam se nauživao s njima, zato ih toliko i volim :)

i jebem mu mater, više cigana vidjam po Beogradu, nego što sam ih video u Temišvaru...

ne radi se o političkoj korektnosti, ali kad kažeš cigan, prvo što svakom padne na pamet su cigani iz "nehigijenskog naselja" :)... niko ne pomisli na doktor Stevu, iako je i on ciganin :)... a i kakve veze ima koliko ima cigana u Rumuniji, to je isto kao kad bi srbe sa Kosova nazvao šiptarima, pošto na Kosovu ima 90 i kusur % šiptara...

i primili su nas, i ugostili, bolje nego bilo ko u Srbiji... i još nas jedino oni i grci podržavaju bez nekih drugih interesa, a mi njih ovde nazivamo ciganima...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

covece,nema svrhe...volim rumune...bez rumuna bi se srbija raspala...rumuni su ko zvezde na nebu...rumuni su dokaz da bog postoji,bog je rumun...da nema rumuna,ne bi bilo lepote...napred rumunija!!!!hvala vam rumni na lupuleskom,puno vam hvala..vi ste najbolja nacija na svetu...svet pripada rumunima...evo,covece,volim ih i ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belodedić je Srbin rođen u Rumuniji.

 

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=381310

Jbt, koliko ljudi pominje Jorgačevića... Moglo bi se proba ako je stvarno tol'ko dobar. Ni ovo da mu je Prudom trener i da mu Belgijanci nude da brani za njih nije zanemarljivo. :D

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...