Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

23/16: dosadan si kao jebeni proliv sa tom ispraznom pričom maloumnika.

 

zašto ih jednostavno nisu izbacili sa tribina ako su pravili probleme?!?! neka mi se napuše kurca i italijani i vi koji ćete sada da kenjate okolo kako smo divlji, onakvi ili ovakvi.. realno svi navijači su stoka zna se ko gleda fudbal i ide na utakmice. GDE se još utakmica prekida zbog 2 baklje.. a evo ih i sa tva.. ne znam koji kurac onaj retardirani voditelj zove nekog gvidu da komentariše o slici Srbije u svijetu, a onda i ovaj u vestima kao to je organizovano još od nedelje. Sve debil do debila.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mi nadji slucaj prekida zbog dve baklje , to ne postoji . Za sta kriv ne kapiram te ??? Ovo nije ni za kakav prekid . Kad neko organizuje utakmicu samo on moze da bude kriv , ili to ili Srbi . Ajd ne serite vise , da su ovde divljali zabari mi bismo opet ispastali , ili hoces da kazes da nije tako ?

 

Za incidente u nedelju nisu krivi huligani, vec gay-evi.

Za pokusaj linca Stojkovica nisu krivi maloumnici koji su to pokusali, vec ih je on provocirao.

Za danasnji prekid nisu krivi idioti kojima je to ocigledno i bio cilj, vec su krivi Italijani.

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

треба казнити италијане.

 

 

Наравно да треба. Ко је организовао утакмицу? Сем тога, њихова полиција је изазвала нереде који, руку на срце, нису били толики да би се утакмица прекидала. Говна су очигледно испланирала да закувају нереде и да онда извуку службену победу без играња.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko je kriv sto je debil uneo kljesta ? Organizatori . Kraj .

I meni ovo smrdi na tako tesku namestaljku! Neko je ovo organizovao! i neko je lepo sa pocetka pitao sta je razlog ovome? I stvarno..jel moze neko da da racinalan razlog (osim sto je na tribinama bila horda neandertalaca) zasto se ovo desilo? i kako je provuceno 150 kila baklji!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za incidente u nedelju nisu krivi huligani, vec gay-evi.

Za pokusaj linca Stojkovica nisu krivi maloumnici koji su to pokusali, vec ih je on provocirao.

Za danasnji prekid nisu krivi idioti kojima je to ocigledno i bio cilj, vec su krivi Italijani.

Nisam ja to rekao . Samo kazem da mnogo ljudi tu gleda sta ce za sebe da ucare . Za prekid su krivi zabari zbog lose organizovane utakmice , to je po svim pravilima . Nas novcano , a njima suspenzija stadiona i 0:3 . Stojkovic je sam sebi zamesio , znao je dobro sta radi . Boli me uvo za njega . Ima barem para da se leci . Pederi jesu krivi za sve . Samo da kazem da sam prestao da idem organizovano na Sever odmah kada sam video za sta je sve koriscena ta ekipa i od vlasti i od opozicije i od svakoga .

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni ovo smrdi na tako tesku namestaljku! Neko je ovo organizovao! i neko je lepo sa pocetka pitao sta je razlog ovome? I stvarno..jel moze neko da da racinalan razlog (osim sto je na tribinama bila horda neandertalaca) zasto se ovo desilo? i kako je provuceno 150 kila baklji!?

 

 

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

 

Pa zna se ko je organizovao, takozvani "navijači".

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijača sa motorcanglama za novog predsednika FSS IMHO, vidi se da je snalažljiv čovek.

позлаћене цангле на пиједестал у српској кући фудбала.

 

одма поред Џајине копачке и зуба Милојка Пантића у пацу од вињака.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fUDBALSKI NAVIJACI SU šABANI I TU NEMA ŠTA DA SE PRIČA, ali mi drago da se dešava nešto "pozitivno", nadam se da su sledeći na listi političari i skupština, na njih treba krenuti, sve bi ih pobio bez griže savesti - uništi mi mi Sloba maladost a ovi za koje sam glasao (nekad davno) i ceo život...Nemam sta da jedem a oni po ceo dan seru po TVu, nema bez usrane motke nista..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja to rekao . Samo kazem da mnogo ljudi tu gleda sta ce za sebe da ucare . Za prekid su krivi zabari zbog lose organizovane utakmice , to je po svim pravilima . Nas novcano , a njima suspenzija stadiona i 0:3 . Stojkovic je sam sebi zamesio , znao je dobro sta radi . Boli me uvo za njega . Ima barem para da se leci . Pederi jesu krivi za sve . Samo da kazem da sam prestao da idem organizovano na Sever odmah kada sam video za sta je sve koriscena ta ekipa i od vlasti i od opozicije i od svakoga .

 

Uz duzno poshtovanje - i ja navijam za Zvezdu, ali si ti debil. Nikad se ne javljam na sportu, samo pratim, ALI - simpatichno do skoro, ali si ti preterao u svemu.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...