Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

jbem ti budale, dokle ce vise da nas blamira ta gomila retarda i turskih bastarda. :no: sve ih treba postreljati, ili bar kastrirati, da to vise ne postoji. :udri:

 

 

navijači su odlični bili, treba ih podržati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Све је ово изрежирано,као случајно РТС није хтео да преноси утакмицу баш тог дана кад она курвештина долази у Србију..

Знало се да ће бити нереда,то је само један од покушаја тренутне дестабилизације нашег система заједно са геј парадом.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је ово изрежирано,као случајно РТС није хтео да преноси утакмицу баш тог дана кад она курвештина долази у Србију..

Знало се да ће бити нереда,то је само један од покушаја тренутне дестабилизације нашег система заједно са геј парадом.

 

Da nije LDP mozda izrezirao :D ?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oddball:

 

itekako,igraj pa sta bude,satro imali inicijativu,dvije-tri dobre sanse,mi precku koju je jovanovic raspalio po principu do kurca pa ti je jasno kako su igrali i kolika su bila muda.

 

 

 

sem bozovica,basa je upucao.ostali svi odlicni,kolektiv,ko zna sta bi bilo da je bio vucinic,da ne pricam da je u punoj formi.

 

 

 

:pivopije:

 

 

Edited by FaporyCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Da nije LDP mozda izrezirao :D ?

 

Ко год да је ово планирао само слеп човек не види да су то очајнички покушаји опозиције да ову власт тотално сроза на светском нивоу...

И тренутно им добро иде.Биће овога још,тек су почели

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко год да је ово планирао само слеп човек не види да су то очајнички покушаји опозиције да ову власт тотално сроза на светском нивоу...

И тренутно им добро иде.Биће овога још,тек су почели

 

Koje opozicije? Kostunica. Don´t make me laugh!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко год да је ово планирао само слеп човек не види да су то очајнички покушаји опозиције да ову власт тотално сроза на светском нивоу...

И тренутно им добро иде.Биће овога још,тек су почели

 

Da budem iskren, meni je zaista svejedno da li je iza ovoga opozicija, Karadzic, Delije, ili neko sesti.

Hteo sam da kao covek sednem, 90 minuta navijam za nase, pa kako prodjemo.

Umesto toga, imao sam prilike da gledam izivljavanje debila.

'bem ti i fudbal, samo se uludo nerviram.

 

"Izvori italijanskih medija u UEFA su potvrdili da će utakmica biti registrovana službenim rezultatom, kao i da će Srbija igrati pet mečeva bez publike, prenosi RTS"

 

"Fudbalski savez Srbije nije mogao da učini više od onog što je preduzeo, a to je da upozori domaćina da postoje namere grupe iz Beograda da nešto uradi. Očigledno je ta organizovana grupa stigla u Italiju sa namerom da prekine ovako veliki događaj. Očekujem reakciju države, istragu koja bi pokazala ko je organizovao jedan ovakav incident", rekao je Karadžić, a prenosi Radio Beograd.

Italijani kazu da nisu dobili nikakvo obavestenje.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=464905

 

Braco Srbi,da vam zahvalim na lijepim cestitkama pred nas epski mec na Wembliju,i da vam porucim kako ste nama zeljeli uspjeh tako cete ga i vi zasluziti. Nikada se neete opametiti,stvarno nemam rijeci za vase ponasanje.veceras je grao.zmedju osalog, Srbin jovanovic, Albanac Beciraj, Crnogorac Boskovic, Bosnjak Zverotic. Vi se zaitajte u kom pravcu idete.Pozz za sve savremene i tolerantne srbe.

 

Ako je neko 'povredama osakacen' to sigurno nisu Englezi nego CG. Nisu igrali: Vucinic, Jovetic, Pavicevic, Drincic, Fatic. Svih 5 igraca je iz prvih 11.

 

Engleska ima 6 puta vise fudbalskih klubova nego sto Crna Gora ima profesionalnih fudbalera.

 

Kompletna populacija Crne Gore bi bez problema stala na tribine ne engleskih nego londonskih stadiona. U Crnoj Gori, s druge strane, postoji 1 stadion ali je zaista tesko onu ruinu sa 2 ipo tribine nazvati stadionom.

 

Ali eto. U inat Djoksi i drugima koji navijaju protiv sopstvene zemlje, uspjeli smo.

(a, 12. oktobar 2010 23:56)

 

ne znam sto da Vam kazem...

Milo i Dejo su mnogo para dali da mi ostanemo neporazeni. Zvali su Sarica pa je i on dao neke pare preko Caneta i Svajcarske.Onda je B Micunovic zvao sudiju i rekao mu... Tada je B Buturovic otisao u London i sipao delegatu lozovu rakiju u jogurt...A onda su CRNOGORCI IZASLI NA VEMBLI I UZELI BOD,VAZDA IM FALA!

ZIVJELI

(KR100, 12. oktobar 2010 23:55)

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко год да је ово планирао само слеп човек не види да су то очајнички покушаји опозиције да ову власт тотално сроза на светском нивоу...

И тренутно им добро иде.Биће овога још,тек су почели

Ja mislim da vlast zeli da ocrni opoziciju , tj kako vi kazete 'patriote' , da narodu otvori oci kakvi su to 'huligani' i retardi . Jebo ovu ogavnu vlast , to je najprljavija gamad koja je ikada uzela sudbinu Srbije u ruke . Trne dobro rezonuje , kako god , najebali smo !!! Mislim da smo mi vec duze vreme kolateralna steta samo nam niko nije javio . Neka barem jebu Crnogorci , Engleze ne mogu da smislim , veciti kompleksasi reprezentativnog fudbala .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videlo se lepo da su sranja pravili samo nekoliko onih tetoviranih gorila, ostali su uglavnom posmatrali ili skandirali "Kosovo je Srbija". Neko ocigledno stoji iza njih. Medjutim najveca blamaza za nas narod je bila kad nam je onaj Gvido drzao lekciju o lepom ponasanju i slici koju saljemo u svet na tecnom italijansko-engleskom jeziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi Kezman svojim autoritetom mogao da usmeri huligane da ne divljaju , sad se vide posledice toga sto najbolji srpski napadac u protekloj decenije nije pozvan .

 

Ma da je Kezman bio u ekipi, on bi sigurno uspeo da smiri debile.

Ipak je covek hteo da bude monah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Шејтанов Чобан

Koje opozicije? Kostunica. Don´t make me laugh!!!

 

Коштуница је руска марионета.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Dosta si zanimljiviji kada zajebavas Ognjanovica.

 

ko se zajebava?

 

Navijači su dobri bili. Daj bože da nateraju i preostale malograđane da napuste Srbiju da ih više ne gledam. Jadnici koji su se uplašili kako su ih navijači ''predstavili'' verovatno nisu čuli za divljanja i smrti navijača po čitavom kontinentu. Turci i Englezi su se ubijali na utakmicama, ovde neko kuka zbog dve baklje.

 

Mislim, ljudi, anksioznost se leči. Postoje lekovi za vaše stanje. Ako histerišete zbog svakog navijača, polomljenog izloga ili bačene baklje, idite kod lekara po lekić. Jer tamo gde navodno idemo biće ih sve više: huligan je engleska reč i evropska ''vrednost'', a ne srpska.

 

Mene navijači ne predstavljaju, i želim im da se dobro zabave, sigurno bi bilo mnogo dosadnije da smo gledali utakmicu, jer igrači, za razliku od navijača, nemaju ni srca ni muda.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko se zajebava?

 

Navijači su dobri bili. Daj bože da nateraju i preostale malograđane da napuste Srbiju da ih više ne gledam. Jadnici koji su se uplašili kako su ih navijači ''predstavili'' verovatno nisu čuli za divljanja i smrti navijača po čitavom kontinentu. Turci i Englezi su se ubijali na utakmicama, ovde neko kuka zbog dve baklje.

 

Mislim, ljudi, anksioznost se leči. Postoje lekovi za vaše stanje. Ako histerišete zbog svakog navijača, polomljenog izloga ili bačene baklje, idite kod lekara po lekić. Jer tamo gde navodno idemo biće ih sve više: huligan je engleska reč i evropska ''vrednost'', a ne srpska.

 

Mene navijači ne predstavljaju, i želim im da se dobro zabave, sigurno bi bilo mnogo dosadnije da smo gledali utakmicu, jer igrači, za razliku od navijača, nemaju ni srca ni muda.

 

Da li tebe fudbal uopste zanima, ili si ovde samo zbog politike?

Reprezentacija je izgubila utakmicu bez borbe, smesi nam se kazna i tebi to ne smeta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ova reprezentacija kad bi naučila da igra završila bi prva u grupi i sa službenim porazom juče. Ali ona ne zna da igra, nema ni srca ni muda da igra, pogledajte Engleska-CG pa ćete videti šta je srce, pogledajte tu utakmicu čisto da vidite šta je DUPLI PAS, ono što u srpskoj reprezentaciji ne postoji. Nakon toga pogledajte kako bi trebali igrati spoljni bekovi, a boga mi i štoperi. Srednji red CG da i ne spominjem, maestralno.

 

Srpskoj reprezentaciji ne bi pomoglo ni da im sude penal na svakoj utakmici.

 

Mora neko da ispunjava ''zadatke'', kad igrači ne znaju znaju huligani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zbog cega je genije stavio fantomku, kad je po tetovazama bar 10x lakse da ga identifikuju, sto su i uradili.

Reporteri B92 sa lica mesta javljaju da je policija temljeno pretresala jedan po jedan autobus, što je trajalo više od tri sata i iz njih izvodila jednu po jednu osobu, koje je skidala do pola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...