Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

za Sretu, kad se navijaci dogovore za nesto sto je, ae da kazes, nelogicno, da li se nekad oglasi neko medju njima da kaze alo ljudi stanite bice to i to, ima da najebemo sta god da uradimo, ili su svi u fazonu pratimo vodju i boli nas kurac?

Pa nisu svi to ti kazem , ali mogu oni da okupe mnogo ljudi da ih prati . Ne znam kako sada funkcionise to jezgro , jer ja sam se od nekih stvari distancirao jos pre 5. oktobra , hvala bogu nisam ispao majmuncina . Siguran sam da jedan deo ljudi slepo prati , tj lako ih je ubediti u vise ciljeve . Pazi i u samom vrhu tu ima raznih neslaganja , ali te likove kao sto znamo najlakse spoje motivi kao sto je lova ili neka druga korist , cast izuzecima . Delije su veoma organizovane , imaju jos hiljadu dobrih stvari , najjaca grupa su ovde i sire , ali desi se jedan los cilj ili manipulacija i - katastrofa . Sad sta je kome los cilj jbg , sve je individualno ... Ja ponavljam sam prisutan na tribini i tu sam iskljucivo za klub , kako u svom kraju tako i na stadionu . Stvari kao prikupljanje odece za Srbe na Kosovu i Metohiji su mi najnormalnije i u tome sam ucestvovao . Mislim ko je bio na tribini zna da tu ima svega i svacega , od trulih pajdomana , do akademika i porodicnih ljudi . Zajebana je psihologija mase , lako povuce i nekoga ko nije sklon necemu ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj vic sa Kapelom dokazuje da su Crnogorci stvarno Srbi. Samo Srbima bi ovo palo na pamet :)

 

Vrlo važna stvar što se srpske reprezentacije tiče jeste da sad kad pogledate kako Crna Gora igra znate da je Antić nula od trenera. Apsolutna nula.

 

I Crnogorci moraju da priznaju da imamo bolje igrače, a mi moramo da priznamo da bi od ovakvih Crnogoraca izgubili i pre godinu dana. Zato što je Antić nula od trenera.

 

Crnogorci su napredovali jedno 10 puta sa Kranjčarem.

 

Ovo pominjem samo da se napokon prekine sa hvaljenjem te nule od Antića.

 

za prvi pasus ti skidam kapu...koju nemama...al da imam,skinu bih je...u znak postovanja...

 

 

svaka cast srpskoj braci,neka im je svaka naredna bolja od predhodne....al lupets za antaru,k'o da si pecuraka kusao...

 

moras poznavati fudbal da bi znao neke stvari...nikada se u prvoj godini kvaifikacija nisu resavale stvari...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Antićeva reprezentacija je odigrala par solidnih utakmica na početku i od tada je igrala sve gore i gore, što ne treba ni da čudi, mister Pezetero je tako vodio i španske timove.

 

U svakom slučaju, Kranjčar je vodio CG na 5-6 utakmica i obrnuo sve za 180 stepeni, dakle sve se može kad se hoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ima malo, ali to ne može tako da se računa, jer ipak je bila deo veće fudbalske lige, škole, reprezentacije, kako god. Ova generacija je izrasla u zajedničkim školama

 

sledeća generacija će neminovno biti lošija ako ne bude napravljena neka balkanska liga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad nam sudije stvarno nisu dale da igramo. (:

 

 

:haha::haha::haha:

 

Jebem mater ovim debilima,obesiti ih treba.Ali krivo mi je sto svi zivi okrivljuju samo nas,niko ne pominje krivicu Zabara.Oni su vise zasluzili da im se oduzmu bodovi i pobeda,ali zabarske picketine su se kao po obicaju provukle.Mamu im jebem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savo majmune , Savo majmune ... Najjaci nadimak u istoriji fudbala , Dejan Petkovic Rambo , Dragan Stojkovic Piksi , Vladimir Petrovic Pizon , Savo Milosevic Majmun :) . Namazan je Savo , nisu mu dzabaka i Grobari uvalili kitu onomad , a ovi iz FSS zestoko seru . Dobro nisu spomenuli i neku odbojkasicu kako kuje planove za njihovu propast :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...