Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

''Uslovnom kaznom od jedne utakmice igranja bez prisustva publike kažnjena je i reprezentacija Italije.''

 

totalno suludo, dobiju 3:0 i onda im kao isprazne stadion za jednu utakmicu. Kakva je to presuda uopšte...

 

Prvo, to ćete oterati našu mafiju iz saveza.

Drugo, to je dokaz da je mafija dogurala do vrha UEFA-e.

 

 

Imamo li pravo na žalbu?

 

----------

 

Ne moraju ni da se kvalifikuju, samo da naprave pakao Italijanima u Beogradu, zabijte im pet komada makar se ne kvalifikovali na sledeća tri prvenstva, mamu im žabarsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

s'obzirom da smo poslali 2 lika koje u fudbalskom svetu znaju u njihovom kvartu rekreativci sto igraju nedeljom fudbal,onda ti je sve jasno...najgore od svega je sto je to najbolje sto imamo u savezu,a oni su dno dna...da su isli tole i djora,zabranili bi nam da se takmicimo 100 godina,a posle toga jos 100 godina da se takmicimo pod zastavom trinidada i tobaga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

shvatam ja koji su oni idioti, ali ovi iz UEFA su još gori

 

Ne mogu Italijani biti

toliko nevini da dobiju utakmicu službenim rezultatom

i toliko krivi da jednu tekmu igraju bez publike.

 

Mislim, nije ovo štand za suhomesnate proizvode pa kupuješ 200 grama salame, alo, il' su ti je zavukli čitavu ili je nisu uopšte zavukli.

 

 

Sad ispade krivi su svi, ali je Srbija ''krivlja'' od Italije.

 

U pravnom procesu ili si kriv ili nisi, nema ''krivljeg'' ili polukrivog, i nema polukazni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e majke mi, aj da su nas samo otkinuli pa i da razumem ali dali Italijanima 3-0 ali su i njih otkinuli za 100000 da ih pitas zasto. Ako je propust u organizaciji, pa ajde onda da umotamo dvaes govana u italijanske boje kad budu oni bili ovde, prekine se i bude 3-0 za nas. :D

 

Mozda bi bilo logicnije da su zakazali da se igra na neutralnom terenu bez publike, tako ni mi ne ispadamo huligani a ni oni nesposobni

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

шта који курац?!?!?! шта ће косооки ту?!?!?! шта се збило са оним Азијским купом? шта, ту као више они неће играти?! у том случају, Србија на следећем Купу Афричких нација! онако и можемо да се носимо само са таквим величинама као што су Конго, Буркина Фасо, Етиопија, Свазиленд...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takmici se 10 reprezentacija.Nemoguce je napraviti grupe.Zbog toga zovu goste.Jeste da je glupo,ali je tako.

 

@Efenberg

Na turniru će se takmičiti 12 nacionalnih reprezentacija - deset južnoameričkih i kao gosti selekcije Japana i Meksika koji učestvuje redovno od 1993. godine.

 

Ja se stvarno ponekada zapitam da li vi ljudi citate ili automatski pocinjete srati.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...