Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Није ваљда да неки још сумњају у Пижона. :uhoh:

Не знам шта треба да уради човек да би стекао поверење захтевних јуметалаца??? Злато на СП 2014 у Бразилу, вероватно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ваљда да неки још сумњају у Пижона. :uhoh:

Не знам шта треба да уради човек да би стекао поверење захтевних јуметалаца??? Злато на СП 2014 у Бразилу, вероватно...

 

da ode sa mesta selektora...da ti je najrodjeniji,ne bi ovoliko srao kako je dobar...verovatno i masturbiras kada ga vidis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Pižon je igrao krilo dok je Antić bio neka pozicija u odbrani. Odbrana je formirana, krila i napad nisu.

 

Da su trebali nekog drugog uzeti za selektora posle Antića - trebali su, ali Antić više ništa nije mogao da uradi sa reprezentacijom jer čovek ne zna kako se igra po krilima, i videlo se to na Svetskom prvenstvu. Ako ništa drugo to je Pižon popravio, ali nedostaje mu bolji napadač, jebo ga Pantelić.

 

Sve u svemu, njegova klupa zavisi od preostale dve utakmice, red je da pokaže nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Naravno da ima veze šta je igrao trener jer Antić ne zna da organizuje napad, kad sad pogledaš igre na svetskom protiv Australije i Gane su isti trulež kao Partizan protiv Genka i Šamroka, jer su treneri bili bekovi.

 

Gvardiola plejmejker, Ferguson napadač, tako i treniraju ekipu.

 

Ne kažem da Pižon radi dobar posao, ali promena Antića je bila potrebna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

dobro bre, jesi li ti toliko glup ili se samo foliraš? Kakve ima veze KAKAV je igrač bio (btw Murinjo završio karijeru u 24. zbog povrede, nije bio ni loš ni dobar), rekao sam da je važno ŠTA je bio. AKo ne znaš razlika natrag u školu, bukvar u šake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kažem da Pižon radi dobar posao, ali promena Antića je bila potrebna.

 

Апсолутно се слажем. Са Антићем смо одиграли три добра меча, а сви се понашају као да је Фергусон.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И још је примао дебелу плату за то... Антић је једно време био одличан, а касније све слабији... А то је његова одлика где год да је тренирао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

I ja kažem da je to zato što čovek samo zna da uigra odbranu, šta drugo da radi kada nikad u životu nije igrao napad, ne zna da oseti fudbal, ali Trne me je uverio da sam u pravu, pa da ne dužim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...