Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Golmani: Bojan Jorgačević, Damir Kahriman i Bojan Šaranov.

 

Odbrambeni igrači: Branislav Ivanović, Nenad Tomović, Neven Subotić, Nemanja Vidić, Milan Biševac, Milan Vilotić, Slobodan Rajković, Aleksandar Kolarov, Duško Tošić, Marko Simić.

 

Igrači sredine terena: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Radoslav Petrović, Ljubomir Fejsa, Miloš Ninković, Miloš Krasić, Nemanja Tomić, Zoran Tošić, Adem Ljajić i Milan Jovanović, Luka Milivojević.

 

Napadači: Marko Pantelić, Nikola Žigić i Dragan Mrđa.

zovu se igraci koji nisu dovoljno spremni,ne igraju u svojim klubovima,nisu ni za kurac,a ne zovu se oni koji makar necemu vrede i igraju redovno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko god da smo to mi...

 

ja kapiram da se sulejmani zamerio nekom iz saveza jos onomad kada je otisao u holandiju...neko ga je pikirao i zovu ga cisto zbog pritiska javnosti,sedi na klupi i to je to...inace,mi prolazimo dalje,italijani su stara govna...vec je tu pao dogovor sa nama...zato se i zovu neki bogalji kako bi se prodali...ipak je lepo kada pise u siviju da je neko bio u sastavu protiv italije...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino Sulejmani nedostaje,ovo je najbolje sto trenutno imamo.Simici i Milivojevici nece minuta odigrati,oni su pozvani zbog menadzera i to je svima jasno.Potpuno nebitne figure.Oni koji su bitni su tu i u takmicarskoj formi (jedino Kolarov nema konstantnu minutazu).Napad nam je kako god okrenes skrnav i tu spasa nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сулејмани је из Партизана утекао 2006. године, а Толе је дошао у клуб 2007. Могуће је да се замерио онима који су довели Тола у фотељу ПФК - а.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сулејмани је из Партизана утекао 2006. године, а Толе је дошао у клуб 2007. Могуће је да се замерио онима који су довели Тола у фотељу ПФК - а.

 

ma savez je isti vec kilo godina...svi su oni povezani kada treba da se zaradi...nema tu ni zvezde,ni partizana,vose,rada,nisa...moraju malo da se hejtuju,al svi se oni oko para dogovore...ko god da se zamerio nekom iz saveza ili iz nekom iz zvezde ili partizana,taj nece igrati dok ne nadje jakog menadzera koji ce ga ugurati da igra...

 

 

 

milion puta predjeno,tako da cu preskociti.inace,hvala na pojasnjenju,i ja sam sumnjao na isto,ali nisam znao da su ga ikako zvali cak i da sjedi na klupi.

 

 

svi klubovi su isti...najbolje je reci"oni"...

 

sve je to mafija...sedeo je valjda protiv farana...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Жонпијева нова тактика - зови повређене играче. :rockdevil:

 

Jedino Sulejmani nedostaje,ovo je najbolje sto trenutno imamo.Simici i Milivojevici nece minuta odigrati,oni su pozvani zbog menadzera i to je svima jasno.Potpuno nebitne figure.Oni koji su bitni su tu i u takmicarskoj formi (jedino Kolarov nema konstantnu minutazu).Napad nam je kako god okrenes skrnav i tu spasa nema.

 

Коларов можда нема константу минутажу, али кад год игра буде најбољи у Ситију. Напад нам је скрнав још од како смо остали без Мијата и Сава. Могли би да играмо са Јовановићем и Сулејманијем као најистуренијим играчима, али будимо реални, нисмо ми Барса, па да примењујемо такву тактику.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Жонпијева нова тактика - зови повређене играче. :rockdevil:

 

 

 

Коларов можда нема константу минутажу, али кад год игра буде најбољи у Ситију. Напад нам је скрнав још од како смо остали без Мијата и Сава. Могли би да играмо са Јовановићем и Сулејманијем као најистуренијим играчима, али будимо реални, нисмо ми Барса, па да примењујемо такву тактику.

fejsa-inijesta domaceg fudbala

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam zasto se uopste igra ova tekma...bice x...italijani stari lihvari...sto se tice nasih,vec smo na evropskom...ko zna kakvi ce izaci na teren...sve je to vec resno...ako je bio dogovor sa italijanima dobar,onda i mozda dobijemo...al stari su to zohari...nece oni poraz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако нешто и ја мислим. Биће слично као Турска - Немачка. Турцима требају бодови (тј, један), Немцима ни за курац. Ал' зато Швабама пола репрезентације Турци, и одиграће на нерешено.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...