Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Jeb'o te Deki, polupismeni moron koji bi valjao stari papir da nije fudbaler. U životu sam čuo svega nekoliko pametnih fudbalera - Savo Milošević, Piksi, Milijaš, Ivica Kralj, možda ima još neko, ali ne mogu da se setim. Ostalo je da plačeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o te Deki, polupismeni moron koji bi valjao stari papir da nije fudbaler. U životu sam čuo svega nekoliko pametnih fudbalera - Savo Milošević, Piksi, Milijaš, Ivica Kralj, možda ima još neko, ali ne mogu da se setim. Ostalo je da plačeš.

 

i za te tvoje na tribini je milka canic...e,zato je fudbaler,a ne iz zitista i sada ga bole tuki jer je pun para...blizi si ti sakupljanju sekundarnih sirovina nego on...savo je recit,nije glupo ko i vecina...ovu dvojicu bas i nisam prato,al znam da milijas voli da se napije,pa da divlja 200 na sat...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једете бре говна. Није Деки Тесла јебига,али је сасвим ок. Не прича као џибер,нормално се понаша,није сељачина попут гомиле фудбалера. Направисте од њега Бинића,јеботе живот.

Најмутавији је Стамени... Њему је буквар оно што су просечном човеку Лајбниц и Хегел...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o te Deki, polupismeni moron koji bi valjao stari papir da nije fudbaler. U životu sam čuo svega nekoliko pametnih fudbalera - Savo Milošević, Piksi, Milijaš, Ivica Kralj, možda ima još neko, ali ne mogu da se setim. Ostalo je da plačeš.

http://www.youtube.com/watch?v=5hWaKC6WiA8

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, разумемо се ми. Одјебао нас је једном и готова ствар. Друга ствар је што је он солидан играч и што би значио репрезентацији. Маштамо мало, јбг. :bigblue:

 

Благи. :rockdevil: Какав шармер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/8921/mozzart-analiza--cuvaaaj----padaju-cene%E2%80%A6/

 

Лепо изанализирано. И кад се све то погледа, Тадићу и Сулејманију се и не исплати да играју за репрезентацију, јер тако само може да им падне цена, која константо расте јер одлично играју. Али што би било лепо то да Коларов заврши у Барси. :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko se sere o tadicu i sulemaniju da mi se sere...jesu dobri,al za nebesa nisu...ustvari,meni se sere od holandse lige...tadic igra u osrednjem klubu gde nema nikakvih ocekivanja...totalno rastereceno igra...niti se bore za opstanak,niti 'oce u evropu,lepo im je tu gde su...sulejmani igra u timu koji dominira holandijom vec 100 godina...kada budu dosli da igraju za reprezentaciju ili odu u jacu ligu,onda ce se videti koliko vrede...cuim neko da go,mi ga prodajemo barsi da igra umesto mesija...znam kada je despotovic dao 3 gola u drugoj spanskoj ligi...odma je bilo da ga treba pozvati,da je bog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, али они константо добре партије пружају. А свакако да је та холандска лига јача од наше, па пре треба звати њих него неке Томиће, Петровиће, Калуђеровиће и остале из великана попут Јавора и Борца. Сетимо се Кежмана док је био у ПСВ-у. Играо одлично за клуб, играо веома добро за репрезентацију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko ne kaze da njih ne treba zvati,al kada bi ljudu prestali da ih precenjuju ne bi se desilo da igrac dodje u reprezentaciju,ne da 4 gola i ne namesti 17,pa da ga opljujemo kao konja jer za reprzentaciju ne igra kao za klub...igra,samo tamo igra sa tim i tim igracima protiv tih i tih timova...zna se ono sto se culo u medijima,ti moraju igrati...niko ne pominje da je ignjovski u subotu igrao od pocetka,a da je stevanovic usao u 78om minutu...doduse,verder izgubio s'petardom,al nasi nisu krivi ni za jedan gol,niti su lose odigrali...jako mladi igrac 20,19 godina...kada bi se prestalo preko medija zvati u reprezentaciu,igrali bi najbolji,a ne oni o kojima se sere...tako je za jorgaca bilo...najbolji golman,zovu ga hobotnica,uzece ga belgijanci,uzmimo ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

igra,samo tamo igra sa tim i tim igracima protiv tih i tih timova...

 

Тамо игра са Алдервилдом, Анитом, Беригтером, Сигторсоном и разним другим анонимусима (за Тадића нећу да причам, јер из Гронинигема знам само њега), а у репрезентацији би играо са капитеном Јунајтеда, звездом Интера, два бека који су међу најбољима у Енглеској, најперспективнијим штопером Европе... А опет, није у томе проблем, већ у целокупној атмосфери ок ФСС-а. Малопре сам прочитао неки интервју са Антићем, што је дао за неке новине из РС, и поменуо је наш фудбал у само једној реченици, али је погодио суштину:

 

Ovo što se trenutno dešava u srpskom fudbalu je jasan pokazatelj da ljudi koji sede u Savezu rade bez vizije, a mediji u Srbiji su saučesnici. To je sve što imam da kažem na tu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da vecina ljudi sa bar 2 grama mozga ocekuje da za ove sto su do sada igrali on bude bog,sto mu i nece biti tesko,treba da potrci bar ponekad i umjesto eto jednog driblinga da pogodi neki prosjecan pas.

 

 

nije tesko biti bog za sve nase koji su igrali u napad...to bi mogao da bude i filip visnjic...samo sto raja ocekuje mnogo,mnogo vise od njega...realno,to se nece desiti...daj boze,al tesko da jedan igrac to moze...on je dobar,al ne toliko,najbolji nas definitivno...

 

 

 

Тамо игра са Алдервилдом, Анитом, Беригтером, Сигторсоном и разним другим анонимусима (за Тадића нећу да причам, јер из Гронинигема знам само њега), а у репрезентацији би играо са капитеном Јунајтеда, звездом Интера, два бека који су међу најбољима у Енглеској, најперспективнијим штопером Европе... А опет, није у томе проблем, већ у целокупној атмосфери ок ФСС-а. Малопре сам прочитао неки интервју са Антићем, што је дао за неке новине из РС, и поменуо је наш фудбал у само једној реченици, али је погодио суштину:

 

 

 

a kako igraju sve te nase silne zvezde?tako kada napises,onda bi mogli slobodno i pelikana da stavimo u napad i bili bi prvaci sveta...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Раја очекује да се зову играчи који играју у својим клубовима и дају голове, односно асистирају. Пантелић, Жигић и другари то нису.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, управо то што кажеш, играли су сви веома добро. Али у оно време кад се знао ред у Савезу и око Савеза. Сетимо се утакмица против Аустрије, Румуније, Француске...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Раја очекује да се зову играчи који играју у својим клубовима и дају голове, односно асистирају. Пантелић, Жигић и другари то нису.

 

 

ja to upravo govorim...samo sto ne treba nikog dizati u nebesa...ja cu nabrojati jos njih 10 koji igraju u svojim klubovima i daju golove,asistiraju,pa ne igraju...sta cemo sa njima?

 

 

Па, управо то што кажеш, играли су сви веома добро. Али у оно време кад се знао ред у Савезу и око Савеза. Сетимо се утакмица против Аустрије, Румуније, Француске...

 

 

aj tako da se ne zanosimo...austrija nije neka reprezentacija...protiv rumuna prodana utakmica...kuci sa francuzima...realno,kuci nikada ne gubimo,tj.tada nismo,a nikada nista posebno nismo igrali...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao ih je u holandskoj ligi...ne znam da li ti sive celije rapidno odumiru,pa nemos da shvatis da sam za to da ih zovemo,al da ne ocekujemo mnogo...gore od sada ne moze,tako da ce biti pomak,al nesto previse nece...

 

di vajo najbolji strelac i asistent bolonje za proslu sezonu,pa ga ne zovu u italiju...pitam se zasto...a nijedan od njihovih tadasnjih spiceva nije bio to u svom klubu...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upeh je veci samim tim sto maltene jedini namestas golove u nekom poluraspalom klubu i drzis ga na sredini tabele(odnosi se na Tadica naravno).

 

A ne razumem pljuvanje holandske lige? Po kvalitetu nisu najbolji, ali mnogi odlicni igraci su tamo poceli i ispostavilo se da nisu duduci, da spomenem samo Snajdera, Robena, Van Persija, Vermalena, Van Nisterloja, Berkampa, Van der Varta, Klajverta, Sedorfa, Davidsa, to je vec impresivna lista igraca koji su se kalili u holandskoj ligi, tako da nije bas da igra tamo nije nikakav pokazatelj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...