Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

u grupi A ce biti 0 golova na svim tekmam,tekme za spavanje...dobro je da nasi nisu prosli,ugazili bi nas u koju god grupu da smo upali...

 

a to za zimu i prvenstvo...ko ih jebe kada odrzavaju svetska prvenstva u nekim kurcima od zemalja...u onoj africi su teli da jedu igrace, u brazilu ce ih kidnapovati narko karteli i pobiti ubice sa kopakabane u kataru ce verovatno da ih oteraju u belo roblje...odes kao navijac na prvenstvo,a oni ti daju 5678 saveta kako otici po leb i mleko u radnju,a ne poginuti i jos 747383452358 saveta kako da te ne pojedu do stadiona...jebem ti takvo prvenstvo...promocija fudbala i te fore...pa u tom kataru da se narednih 12 svetskih igra tamo,opet ce ih boleti pijenisi da ga igraju...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Танго... Хм, Мексико '86, anyone? :lol:

 

Колико ја знам Танго је био званична лопта на СП у Аргентини.

 

Група А к'о Кирин Куп,само Јапан фали.

Драго ми је што ће Португалске циганштуре да испадну одмах.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мексико или Аргентина, нисам могао да се сетим. Знам да је било '80тих.

 

Слажем се за Португалце.

 

Реално, већ сада се зна ко ће ићи даље. Зато можда група А буде и најбоља, јер ће бити најнеизвесније. Мада, не би ме чудило да се среди да Пољаци, као домаћини, прођу даље. Украјинци већ немају шансе. Осим ако Француска опет не прикаже неке од бриљантних партија из њиховог репертоара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko kako se zove ona pesma (instrumental) sto na svakoj reprezentativnoj utakmici Engleske sviraju fanovi , i na kraju melodije samo kazu England ... na svakoj utakmici se cuje ta melodija , kao neke trube , gajde , sta li su vec ... ako neko ima link i zna nek postavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Распоред првог кола на ЕП:

 

08.06. (Пет) 18:00 Пољска - Грчка

08.06. (Пет) 20:45 Русија - Чешка

09.06. (Суб) 18:00 Холандија - Данска

09.06. (Суб) 20:45 Немачка - Португал

10.06. (Нед) 18:00 Шпанија - Италија

10.06. (Нед) 20:45 Хрватска - Ирска

11.06. (Пон) 18:00 Енглеска - Француска

11.06. (Пон) 20:45 Украјина - Шведска

 

 

Одмах на почетку три дербија. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Коларов изабран за фудбалера године у Србији.

Јеботе, на основу чега? Шта је освојио? Пружио неку незапамћену партију?

Човек се бори за статус првотимца у свом клубу.

 

Јбг, ја размем да неко мора да буде изабран, али...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда на основу игара из репрезентације?

А било је пар текми на којима је био најбољи у редовима Ситија, и доносио им бодове.

И не верујем да се баш бори за статус првотимца, колико Манћини воли да ротира. Капирам да ће редовно играти, само да се опорави од повреде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какве игре у репрезентацији? У утакмицама у којима су остали били дно дна он је био просек.

 

Човек одиграо од 18 утакмица Ситија укупно 5 тј. 362 мин.

У ЛШ одиграо такође 5 утакмица тј. 281 мин.

У Куповима одиграо 2-3 утакмице.

Смешно..човек је резервиста у свом клубу са тенденцијом да га продају јер им не треба.

 

Ово је најбољи показатељ у каквом се стању налази српски фудбал.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, реално, били смо дно дна током целих квалификација, али он је био можда и једини који се није уклапао у сивило остатка тима.

 

http://www.soccerway.com/players/aleksandar-kolarov/17782/

 

Повређен од 29. новембра. Сити од тада одиграо 7 утакмица. У ЛШ одиграо све, осим против Бајерна коју је због повреде пропустио.

 

Јебига, реално је прошле сезоне доста помагао Ситију. Сећам се пар утакмица у ЛЕ на којима је одличан био.

 

А и реално, ко би други могао да буде проглашен? Једино можда Сулејмани и Тадић.

 

А што се Илиева тиче; мислим да ће још доста проћи пре него што играч из наше лиге буде проглашен за најбољег. Ма колико добру сезону имао.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/10438/izbor-za-sportistu-godine--kapiten-fenjerasa-pre-svetskog-prvaka--/

 

Мени је ово чудна одлука.

Јебига, што се фудбала тиче, увек ће бити милион различитих мишљења.

Share this post


Link to post
Share on other sites

По мени, Коларов измислио фудбал за њега.

Да ти сад не пишем реферат о Клишију који је сасвим просечан играч и та тој позицији у свету има бар 50 бољих играча од њега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...