Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Bilo bi super kada bi Tadic, Sulejmani, Tosic i Jankovic ikako mogli svi zajedno na terenu da budu sto je vrlo tesko jer igraju na priblizno istim pozicijama. Jedino ako bi Sulejmani igrao najisturenijeg napadaca, mada ne znam kako se snalazi tu jer ne igra na tom mestu u Ajaxu.

 

Radosava ne zvati u reprezentaciju ljudi za Boga miloga. Prodat je u Blekburn, evo sad ce godinu dana jos malo, nema nijednog razloga da on igra vise. Kacar, Kuzmanovic, Ninkovic, Medojevic pa cak i Milijas su svi klasa za njega, kao i ova dvojica momaka od danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao danas utakmicu, je l' su igrali Sulejmani, Marković, Tadić? Kolarov je juče bio prilično dobar, danas sam video da je ušao svega na par sekundi.

 

 

Mesi ga ugurao za Argentinu, Lalović sad divlja negde.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao danas utakmicu, je l' su igrali Sulejmani, Marković, Tadić? Kolarov je juče bio prilično dobar, danas sam video da je ušao svega na par sekundi.

 

Nije igrao Markovic, ova dvojica jesu. Sulejmani promasio dve solidne prilike, a Tadic usao u drugom poluvremenu, imao nekoliko momenata svojih. Sto se tice Kolarova, ismejao sam se za sve pare. Bio aut za nas tamo s leve strane i ovaj vadi Obradovica i uvodi Kolarova (da izvede aut?). Ovaj je bukvalno samo izveo aut i posle par sekundi je bio kraj. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije igrao Markovic, ova dvojica jesu. Sulejmani promasio dve solidne prilike, a Tadic usao u drugom poluvremenu, imao nekoliko momenata svojih. Sto se tice Kolarova, ismejao sam se za sve pare. Bio aut za nas tamo s leve strane i ovaj vadi Obradovica i uvodi Kolarova (da izvede aut?). Ovaj je bukvalno samo izveo aut i posle par sekundi je bio kraj. :bigblue:

 

 

Sulejmani bi mogao malo češće da se nađe u repki. Kolarov je u sve boljoj formi, počeo je i u Premijer ligi da pruža dobre partije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што је идиот. Целе сезоне је Коларов у одличној форми али није стандардан из разлога познатих само Манћинију. Да Јуве и Милан нису покрадени тај би сада тренирао неку Ћезену или Леће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manćini je čovek sa puno sreće u tom poslu. Nije ni za kurac, al' ga sere. Ne smem ni da zamislim šta bi sa ovim timom Sitija uradio, recimo, Murinjo.

 

 

No, manimo se toga, Mesi dao tri komada za Argentinu, a Gordi Albion dobio paprike na Vembliju. Ako, i treba.

 

Kume, komentar na Mesijeva tri komada?

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...