Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

NEDELJA 24.03.2013. | 08:28

Kuzmanović napustio ‘orlove’

IZVOR. B92 | JT

Fudbaler Intera Zdravko Kuzmanović napustio je u subotu pripreme reprezentaciju Srbije u Staroj Pazovi, a kao razlog navodi se povreda.

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=03&dd=24&nav_id=698065

 

Nisam imao pojma da je ovaj i bio sa reprezentacijom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa ovakvim sastavom nismo se mnogo ni izblamirali,igrači jednostavno nisu kalibar za reprezentaciju,ne računajući odbranu,ostatak tima nam je B sastav možda .

Mihajlović retard,treba selektor koji će sam birati sastav a ne Ramadani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

realno, ponavlja se ona priča sa Obradovićem u košarci. Nije posao selektora da uči pikenrol matore konje, jer su to trebali da nauče kao kadeti. kako se stvara slobodan prostor za šut za tri poena, ni to selektor ne uči igrače, već bi ovi to trebali da znaju i bez njega.

 

Brkić je trebao da nauči kako se brani centaršut, Subotić kako se brani 2 na 2, napadači kako se ne šutira u golmana već se gađa gornji desni ugao u najboljoj šansi koju smo imali.

 

To nije Mihajlovićeva krivica, ali jeste ono što je ludi Ilija Petković rekao, ništa pametnije nije rekao u životu: Za reprezentaciju ne trebaju da igraju najtalentovaniji nego najbolji.

 

Izgrađeni igrači, ne oni koji tek trebaju da sazru. Mada nam ni matori konji poput Brkića nisu bili od pomoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za repku (kako mrzima ovaj izraz) se igra sa srcem pa onde sve ostalo...

Kriv je onaj ko je stavio Mi´ajlovica za selektora

Hrvatska zasluzeno pobjedila mada posle katastroficne greske oBrane Srbije.Subotic ko da je u reprezentaciji Cicibana a u Dortmund azdaja plus brko Brkic, laksi trening

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nije Subotić nigde aždaja, da se ne lažemo

 

Humels đene đene, njega je Kasano jebo u pakšu na prvenstvu

 

jedan je Nesta the aždaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nije Bato pa nebi igro za BVB nego za Donji Srem

Gledam momka stalno svakog vikenda,ponekad se izgubi ko i svi odbranbeni igraci ali u sustini je azdaja.

Jos nesto ne znam sta je sa Markom Pantelicem ali mislim da je on trebao ne sad nego stalno da igra za Srbiju.

Grobar sam ali stalno sam ga pratio dok je igrao za Hertu i jednostavno ima nos za gol i za situaciju a to je nesto sto nikakav trenem ne moze da poduci svoje napadace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Po meni su debili igraci, a ne Sinisa. On je mogao dovesti bolje, ali nije ni to bog zna sta. Opet bi bili go kurac. Ja bi pre vratio Piksija u reprezentaciju dan danas nego sto bi stavio ove nase iz sredine i tako dalje. ne moze |Sinisa da nauci kolarova kako se izvodi obican slobodan udarac gde lopta treba da se prebaci na protivnicku polovinu.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=03&dd=24&nav_id=698294

 

 

људски отпад

подсећам да је тражио и да Србија буде избачена због расизма

 

22 године без титуле му удариле у главу, што рече неко у коментарима

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrali smo katastroficno.Ali realno,ni ustase nisu nista bolje.Organizovaniji jesu,nema price,ali oni sansu na utakmici nisu imali.To zaista pokazuje koliki smo mi kurtoni i jadare,koliko je ovaj uzas od reprezentacije zaista los.I jeste Mihajlovic kriv,njegova je krivica.On je zvao te igrace,on je kreirao igru.Kriv je sto mu ne igraju Matic,Basta,Ljajic,Sulejmani,sto Tadic ulazi sa klupe.Kakav bre Stevanovic,Radovanovic,gde bre iskopava te invalide jebote zivot.Pa oni ne igraju ni u svojim drugorazrednim klubovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Kada vec tako kazes mogu samo da kapituliram. :da:

 

Ja bih doveo Miću iz zgrade pored mene. Decko do skoro igrao fudbal u Vijetnamu za pare, a bolji je od Baste, kraste i kurca i palca samo nema vezu kod Karadzića. Dečko brz, jak i ima opasan osećaj za loptu i dribling. Ja bi ladno izbacio trojicu iz repke i ostavio njega mesto njih i verujem da bi bilo mnoooogo bolje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/s...4&nav_id=698294

 

 

људски отпад

подсећам да је тражио и да Србија буде избачена због расизма

 

22 године без титуле му удариле у главу, што рече неко у коментарима

 

Da nisi ti? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...