Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ne bi igrao startnu postavu tip koji posle de Rosija i Pirla ima najviše odigranih tekmi za repku, ne blamiraj se

 

uostalom, briga mene za Žabare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma kakav bre Mota

 

Pirlo ne može da igra ispred dva defanzivna vezna da ga jebeš tri puta

 

igraće Akvilani

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krišito je izmislio fudbal za De Šilja, a po desnoj strani su bolji i Mađo i Abate. I ovaj Darmian isto nije loš. Pa i mali Romanjoli je imao odličnu sezonu kao lijevi bek.

 

P.S. Naravno da je bolje zvati Romine igrače. Šta treba, Milan koji je završio 8. da daje igrače za reprezentaciju???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o sve ako si ti pogledao jedan mec Milana ove sezone (a da nije sa Romom), pa da tvrdis da su ti navedeni bolji od De Silja. Tamo neki Romanjoli koji ni za Romu ne igra, matori Madjo, Abate koji ume samo da trci. Darmian je OK, on i De Siljo treba da budu starteri, samo ne znam ko na kojoj strani.

 

Šta treba, Milan koji je završio 8. da daje igrače za reprezentaciju???

Kakav fantastican argument.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ga u Italiji, dovoljno mi je. Koji bolji argument postoji? Jedini koji zaslužuju poziv iz Milana su Montolivo i Baloteli, s tim da ovom drugom nikad ne znaš kako će igrati. Bude li ponovio igre iz 2012. biće dobro, ali imao je prilično lošu ovu sad sezonu. De Šiljo je mlad, moguće je da će biti dobar ali za sada nije klasa da bude prvi izbor za lijevog beka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nisu loši ovi Srbi, propustili par šansi, odgovorno tvrdim da su imali nekoga kao što je Fadilj Vokri da zabije, bilo bi već 2:0

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...