Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ajd nemojte zajebavati. Ok, dobar je igrac, ali brale ko da smo Stankovica izgubili. Imao dve dobre sezone u Nemackoj i to je to. Slazem se da je savez uradio tesku glupost, ali nije bas toliko bitan taj lik. Rambo je za njega doktor.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па Антић је држао Милијаша у репрезентацији баш јер му је требао један креативац. Годинама су многи покушавали да од Декија направе то, али он једноставно није такав играч. Миске је за БИХ одиграо 85 текми, гарантујем да би за нас одиграо бар 50, јер нам годинама фали креативац, од Пиксија до Тадића то нисмо имали.

 

Ја сам убеђен да је у Антарином тиму Мики Гузоња био кључан, јер је једини могао да креира нешто + прекиде је имао ко да изводи. Још једна ствар, Миске је увек играо боље за репрезентацију него за клуб.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno. Dobar centralni kreativac se nije dogodio još od Piksija. Stanković je igrao nešto drugo u repstaciji.

 

Pa ja ih nisam ni poredio po poziciji u timu, vec po znacaju i kvalitetu.

 

Рамбо јесте за њега доктор, али човек је играо оно што после Пиксија нисмо имали, а нећемо играча за ту позицију имати још ко зна колико година.

 

Istina, ali svejedno nije toliko dobar igrac pa da se pisu ovakvi tekstovi. Jebote, ko da smo Zidana odjebali a ne tamo nekog Misimovica.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Htedoh da zastanem kad sam video Brkica, a definitivno sam prestao da citam posle Tomovica. Tomovic je mozda i najgori fudbaler kojeg sam ikada gledao.

 

Ово. Како он годинама зарађује хлеб у Италији, јебеш ми матер ако ми је јасно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Italijanska liga pliva u govnima. Iz godine u godinu tone sve više i više.

 

Tamo bi Kosanović 'ladno mogao da trenira neku Veronu. Pod uslovom da ima iole snalažljivog agenta.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...