Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Neoboriva je činjenica da se sinoć odigrala malokrvna, baš bedna utakmica. Zevao sam od smorenosti.

Delovalo je kao da su organizovano išli na 0:0, ali našvrljani Kolarov ono nije mogao da propusti. Posle je pripadnik ID, poljuljanog poverenja, samo overio u onoj kontri kad je sve jasno bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo što se sad vratilo je prava Zvezda, samo što se sad zove KK CZ Telekom

prošlogodišnja CZ Telekom je sad ILR

 

nekom magijom, ova prava Zvezda ima pravo igranja EL i ABA, ko zna šta im je ovaj napričao

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina

 

to ne znači da salvejšn nije odveć negativan

tipa zvezda crvena telekom dobije u evroligi on u deset redova pljuje, kao da navija za neki veliki klub, a ne anonimuse iz železnika

 

Oprostio sam mu, ali to ga je koštalo 100 soma maraka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinio se Majoru, pokajao se iskreno, mozda lik i nije los... Pitanje je sada, da li veliki Major ima jos prostora za oprastanje, previse je tu tolwerancije isposlovano sa njegove strane.... Cak sam se i ja drznuo, da se smatram njegovim bratom.

 

 

MAJORE

 

 

LEGENDO

 

 

Jednog je kera, rukama zadavioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo me nije bilo, u međuvremenu smo karali šipce mlitavim kurcem - jedva svršismo; rekao sam ortaku da ćemo pobediti penalom u 90. ili iz ofsajda, mada ni ovo nije bilo loše.

Major izgleda zakrivio crtu, pa ga iznervirao Salvejšn - ne zameri mu, Majore, izgleda da nije loš dečko, samo se malo prima i mnogo objašnjava, a puno reči - prazan smisao.

Osim toga, opšte je poznato da je na forumu, kao i na netu generalno, jači i glasniji grobarski lobi (pa ga to očito provocira), dok se Sreta ne vrati iz kafane i podvikne. Mi ostali uglavnom mudro ćutimo i čekamo da se vrate slavni dani.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што је проблем у глави. Кола иду низбрдо? Дај да погурамо.

Још се слави како смо јебали Албанце, а славиће се још годину дана, а они играју на ЕП. То ти је дефиниција српског фудбала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што је проблем у глави. Кола иду низбрдо? Дај да погурамо.

Још се слави како смо јебали Албанце, а славиће се још годину дана, а они играју на ЕП. То ти је дефиниција српског фудбала.

 

Baš to!

Nije bitno što mi ne idemo na 18to prvenstvo zaredom, bitno da smo mi pobedili moćnu Albaniju tako da možemo da slavimo narednih par godina.

I narod zadovoljan i FSS miran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...