Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

  • 7 months later...

Ćemo li navijat za naše dećke? Hoće li Britanci prekinuti šestdesetogodišnju sušu? Može li Albanija do osmine finala? Može li  Srbija?

Da vidimo šta kaže računalo:

 

spacer.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dominik Pićili

2. Ivica Matković

3. Žile Friganović

4. Ante Vrban

5. Miško Ratković

6. Ventura Baljak

7.  Petar Brzica

8. Dinko Šakić

9. Miroslav Filipovć Majstorović

10. Vjekoslav Luburić  ( c )

11. Ljubo Miloš

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubomora bolest najgora. Uvek su se zbog kompleksa udruzivali na taj nacin. Zato sam ja osrao od batina neke Hrvate i Slovence u Soko Banji 1990. godine. Kolateralna steta su bila vrata bioskopa i izlog za postere sa filmovima. Nisam imao prilike da sretnem Siptare do sada sem ove moje lokalce sto su nekada prodavali semenke i bili kul likovi.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledao srbadiju protiv incesta. I to samo prvo poluvreme...

17 hours ago, HEFEST said:

Zato sam ja osrao od batina neke Hrvate i Slovence u Soko Banji 1990. godine. Kolateralna steta su bila vrata bioskopa i izlog za postere sa filmovima.

Pa... koliki si tad bio, prvi razred osnovne...?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, vudun said:

Ja gledao srbadiju protiv incesta. I to samo prvo poluvreme...

Pa... koliki si tad bio, prvi razred osnovne...?

Prvi ili drugi. Ne secam se bas tacno u kojem je mesecu bilo. Sto sam mladji to sam bio ludji, a uvek sam bio prirodno jak i nadaren za tucu. To je bila nezaboravna scena. Bijem ih na gomilu dva Hrvata, jedna Hrvatica, dva Slovenca i Slovenka. Sve na gomilu, a Slovenac dobije gusenje pa pocne da se trza na podu ispred bioskopa. Polomljeno staklo na vratima i na izlogu, srca na sve strane. Narod skoci njih da brani umesto mene koji sam bio napadnut i okupi se se tu velika masa ljudi. Ja uzmem stencugu koju su koristili da podglave vrata od bioskopa i pocnem da im pretim da ce da pucaju glave pa su matori majmuni morali da drze distancu od mene. I tako sam urlao tamo kao Tarzan i jebao im mater svima na gomilu uz najgrdje psovke koje sam znao.  Za divno cudo nismo platili nista za stetu koju smo naneli bisokopu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo krvavije nego u Gospiću. Sve je krenulo tako što su odbijali da mi se obraćaju kao Srbinu i non stop mi govorili da sam Srbijanac. Kada sam počeo ja njih da vređam onda su krenuli fizički da se obračunaju i to im je bila kardinalna greška. Nisu ni sanjali šta će da se dogodi. Mame i tate ih naučile da ne vole Srbe i da budu zli i sa tako malo godina. Očitao sam im lekciju do kraja života i verovatno me se i dan danas sećaju. 🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

U to vreme ja nikada nisam cuo za taj naziv i smatrao sam ga bas pogrdnim i uvredljivim kada sam ga prvi put cuo. Nije ni pomoglo sto su oni to izgovarali podrugljivim tonom i bes se akumulirao do momenta eksplozije. Ni dan danas ga ne volim jer deli Srbe na delove. Odavno vise ne koristim ni izraze Bosanci i Crnogorci. Iz inata sve zovem samo Srbi jer na kraju krajeva nema druge istine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...