Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Мислим да Секула Рашиован дефинитивно заслужује позив у репрезентацију. Са успехом наступа за Пролетер са Слане баре, а играо је и за РФК Нови Сад и ОФК Славију са Салајке.

Edited by iron will
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvati su sad veća šaka jada nego mi. Samo što mi imamo i loš savez, pa nas to dodatno ujebava. Ali dobro, sačekajmo da propadnemo u ovim kvalifikacijama, pa će za sledeće nešto da se popravi, kao što uvek biva. I onda ćemo tući Hrvate, zauzeti prvo mesto u grupi i radovati se istorijskom uspehu novog plasmana na svetsko prvenstvo, na kome ćemo kao po običaju poduvati svima.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvati su sad veća šaka jada nego mi. Samo što mi imamo i loš savez, pa nas to dodatno ujebava. Ali dobro, sačekajmo da propadnemo u ovim kvalifikacijama, pa će za sledeće nešto da se popravi, kao što uvek biva. I onda ćemo tući Hrvate, zauzeti prvo mesto u grupi i radovati se istorijskom uspehu novog plasmana na svetsko prvenstvo, na kome ćemo kao po običaju poduvati svima.

 

Ako budemo tukli uje onako posteno,onda me zabole kita kako cemo proci na svetskom.

 

Bice zanimljivo u svakom slucaju,ovako sta se ceka odavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хрвати су побеђивали велике репрезентације, ми нисмо. Имају бољи напад, везни ред им је креативнији, са неупоредиво већим жаром играју за двоју државу и тамо нема подела због клубова, као код нас. Никоме од њих није пало на памет да нападне Крањчара, иако је из Динама прешао у Хајдук. Њима игра Едуардо, док би код нас сви Цигани бојкотовали репрезентацију кад би био позван Клео.

 

 

Моје мишљење је да су јачи од нас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo bolju odbranu i bolja krila. Napad im je dosta bolji. I imaju boljeg kreativca.

 

Која крила? Она што нису могла да пробију одбрану моћне Гане?

 

 

Sad tek vidim, na FIFA listi Hrvatska je 9., a Argentina 10. :mhihi: Objektivno, nego šta :D

 

Шта је велико Аргентина урадила у последњих петнаест година?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...