Jump to content

2008.09.05. *SKC, Beograd* N I L E, Grave, Belphegor


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A shta sad fali Itifaliku jbt? Ma... samo se nadam da Nileova setlista nece odbiti ljude da dodju na svirku, danas ce ljudi naci i najmanji izgovor da ne kupe kartu..

 

Kad krece prodaja za ovo anyway?

 

Sta faili? Nishta, ali u tome je i problem, posle Annihalation of the Wickeda i In Their Dakned Shrines , ovo izgleda ko prosecan album . :)

 

Mislim za DM Ityphalic je dobar ali za Nile je osredan. XD Zato bi vole oda cujem pesme sa njihovih starijih izdanja da bash nepreteraju sa forsiranjem novog albuma. :) I naranvo da cu da kupim kartu covece , neznam kakva to set-lista moze da bude pa da mene odbije, osim ako nepocnu samo covere da rade od Tokio Hotela , mada i tad bi dosao da cujem kako to zvuci. XD

 

Inace ja neslusam Grejv i zelim sad da poslusam malo da znam neke stvarcice o njima za cert. Ima nesto da preporucite od njih i kakav im je poslednji album ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda Ithyphallic nije na nivou nekih ranijih Nile albuma, ali i kao takav sere po 95 % danasnje DM produkcije. I ponosno mi digi stoji na polici, hehe Kurac je prosecan.

 

Grave je svedski kult, poslusaj prva 2 albuma, to su im najbolji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda Ithyphallic nije na nivou nekih ranijih Nile albuma, ali i kao takav sere po 95 % danasnje DM produkcije. I ponosno mi digi stoji na polici, hehe Kurac je prosecan.

 

Grave je svedski kult, poslusaj prva 2 albuma, to su im najbolji.

Meni su 2 zadnja Nile-a najbolji njihovi albumi, ne mogu da se odlucim koji mi je bolji. Da nije ludog Grka, verovatno ih nikad ne bih ni slusao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se i navukao na Nile preko Anihialtiona i Ityphalica, tako da su mi to perverzni albumi...

 

Trebao bi da posvetim malo vise paznje starijim stvarima, ali me nervira losiji zvuk (produkcija) u odnosu na ova dva Death Metal remek-dela

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvinjavam se na spamu ali tema koja me zanima je zatvorena a Frubiju ne mogy poslati pp jer mu sanduce prepunjeno!zna li neko gde se mogu videti fotke sa festa u Expou?

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvinjavam se na spamu ali tema koja me zanima je zatvorena a Frubiju ne mogy poslati pp jer mu sanduce prepunjeno!zna li neko gde se mogu videti fotke sa festa u Expou?

 

na ova dva sajta imas najvise fotki

 

http://www.photopit.com/

 

http://www.shutterblast.net/

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...