Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ej sto prozivaste malog pa bolje to nego da pije i pusi i kurva se

 

AGREED !

 

Didica je u pravu. Vi kao nikad niste napravili nijedno sranje kad ste bili klinci? To sto su gadjali jajima plakat je semenka naspram onog sto rade drugi klinci.

 

ALSO AGREED !!

 

Ja sam napravuio ovo za quote ali verovatno nisa dborbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

диди јел било после " а где је моја корњачица"

ахахахахахахах

nije nego kao joooooooooj neko mi ubio kornjacu, ja to uradila jer mi je dala keca zato sto nisam mogla da radim kontrolni sa iscasenom rukom (nisam mogla da pisem) pa sam posle pola knjige morala da odgovaram

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da si joj stavila ulje za kocnice na haubu.

 

Uh, ovo je brutalno :(

 

Meni je letos neka koza kitila djuntu na svadbi i stavila kilogram selotejpa na haubu koji se na vrucini istopio i prilikom skidanja ostetio se smekerski lak ...... bio sam spreman da prema njoj postupim okrutnije nego Dildica prema nastavnicinoj kornjaci, ali sreca posle nekog vremena sam iscoolirao :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ovo je brutalno :(

 

Meni je letos neka koza kitila djuntu na svadbi i stavila kilogram selotejpa na haubu koji se na vrucini istopio i prilikom skidanja ostetio se smekerski lak ...... bio sam spreman da prema njoj postupim okrutnije nego Dildica prema nastavnicinoj kornjaci, ali sreca posle nekog vremena sam iscoolirao :violent:

znajuci da si auto fan mogu da ti zamislim facu hahahahahahahah

sta uradin onda leba ti

 

ma da, postavis MRUD (mina razornog usmerenog dejstva) ;)

to za druge znas a tebi.......:))))))

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam u osnovnoj skoli porusila zid ispred skole i ubila biologicarki kornjacu :D

 

 

Okrutnost prema zivotinjama... lame.... bolje da si joj stavila ulje za kocnice na haubu.

 

Moja biologicarka je u osnovnoj skoli "pustila" papagaje koje su joj djaci kupili :) a bila je car, nevezano za ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al to je bila mala kornjaca samo sam je malo jace stisnula i ona se ulubila i onda sam je ostavila tako :D i kad je matora vestica dosla pocela je da vristi "ko mi je ubio kornjacu" hehe zao mi je kornjace ali izraz njenog lica je bio priceless toga cu se secati do kraja zivota :D

e da i kostu kad smo obukli :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...