Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Eto, nije plava kosa, nego zhuta. xD Nema veze...

 

 

Postoji li neki ridji preliv koji ne oshtecjuje kosu (tj. koji je oshtecjuje u najmanjoj mogucjoj mjeri), a koji se brzo ispira?

(Pretpostavljam da necje biti problem da pokusham sa prelivom, poshto mi se kosa i ovako dosta presijava na ridje, pa i nije neka promjena.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koja ti je prirodna boja? Ako si plavuša onda možeš da nadješ dobru kanu crvenu i da pomešaš sa neutralnom i to je baš boja ko ove sa slike, a kosa je zdrava i divna... doduše, boja je apsolutno trajna.

Ako si tamna, batali ga se, jer to nije za nas gavranove :(

 

Možeš da probaš sa crazy bojama ali bez blanša i hidrogena, to ne oštećuje puno... valjda.

 

Kamilica takodje, izvlači sjajne zlatne tonove, ali to je minimalno.

Ali ako si tamnija i imaš ridje nijanse, možeš da eksperimentišeš sa medom, med posvetljuje kosu.

Ima tu dosta priče, daću ti linkove ako te interesuje..

 

Bio je u still-u divan preliv, biljni, crveni, i narandzasti su imali, ali još pre par godina, plašim se da se više ne proizvodi.

 

Ne znam šta je ono shamanka reklamirala pre par strana, na italijanskom, ne trudim se da čitam da bih joj zavidela što zna jezik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina zhiva - a, da mi stoji, ne bih mnogo oklijevala da od svoje kose napravim ovo ili ovo...

Ova boja je prelepa. Ne znam da li bi mi stajala, ali volela bih da je nekad isprobam...

Svidja mi se boja kose koju ima Bri iz "Ocajnih domacica" :) :) :)

 

Zašto crvena izgleda jeftino??

Meni ne izgleda. Bas moze zanimljiva da mi bude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se do sada nismo setili? icon_smile.gif

Btw volim dugokose frajere ali ponekad mi se dopadne i lik poput Anselma...

 

немам појма, али ето мене да вас просветлим :)

ја волим ћелаве, ако им лепо стоји, ако не, онда мало дуже ми је ок, али не волим дугокосе ликове (а само 2 моја дечка су имала кратку косу... <_< xD)

 

иначе, не волим ни фарбану косу.

 

ок ми је ако девојка заиста јако води рачуна о својој коси, даје гомилу кеша на фризера, фарбе, препарате - у преводу - негује косу. све остало изгледа јефтино, без обзира на боју. нарочито ако је кућна варијанта фарбања. офарбани ликови не долазе у обзир. једина гаднија ствар од тога ми је лик са израстком. мрштим им се на улици кад их видим.xD

 

не планирам да се фарбам, осим уколико не оседим у 30тој...

Edited by mara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da imas talasastu, opet bi te nerviralo. Ja dobijam kovrdze na poslednjih 20-ak cm kose (da ne kazem na krajevima) posle svake kise, i kao da nije dovoljno gusta, tad dobije neku posebnu "kisnu" gustinu. I to me nervira. Pogotovo ako je izravnam pre toga.

Vidis? Svako misli da je bolje ono drugo, ili da je lepse, da je lakse za odrzavanje, ovo, ono...

 

Pouka - ne vredi se nervirati. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije jako duga uopste. :sad: Ja mislim da je poluduga, iako mi frizeri ne racunaju tako :)

Skoro do pola ledja. Ovi delovi napred su malo kraci - do ispod pazuha, haha.

Delovala bi duze da nije tako gusta, imala bi jaci pad. Ovako je imam na bacanje. Hoces malo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a što te nervira što imaš plavu kosu

 

pa nema baš previše tipova u srbiji plavu kosu. ako ništa drugo, lako te je zapamtiti, vidiš kako tešu svi po tome znaju što je plavušan čak i mi koji ga nikad nismo videli uživo :)

 

nije važno koje je boje kosa samo neka je zdrava i čista i ljudi nasmejani, šišanje neko rekreativno da padne, i ako promašimo da nam ne bude žao jer kosa besplatno raste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

a što te nervira što imaš plavu kosu

 

pa nema baš previše tipova u srbiji plavu kosu. ako ništa drugo, lako te je zapamtiti, vidiš kako tešu svi po tome znaju što je plavušan čak i mi koji ga nikad nismo videli uživo :)

 

nije važno koje je boje kosa samo neka je zdrava i čista i ljudi nasmejani, šišanje neko rekreativno da padne, i ako promašimo da nam ne bude žao jer kosa besplatno raste :D

 

Zhali se na pRavu (ravnu, je li xD) kosu... Mada, i meni se uchinilo kad sam prochitala. xD

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto crvena izgleda jeftino?? :)

 

Po anketi koju su neke moje ortakinje sprovele medju frajerima, 90% se izjasnilo da ne voli likushe sa drecavo crvenom kosom.

Kazu, deluju im k'o sa stajge :)

Naravno, ovo se ne odnosi na "umerenije" nijanse crvene.

Da napomenem, meni licno ne smeta ali mi se ne dopada. Neka svako nosi ono sto mu se svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...