Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Ja sam pokusala da operem kosu jajatom po Mackinom receptu... Nevidjeno kako jedno jaje privlaci gladnice! 4-5 puta mi izeshe nesudjeni sampon.

Oprala sam jednom i uvrnut je osecaj. Na zalost dva dana kasnije sam morala da operem kosu samponom tako da ne mogu da dam neke definitivne utiske.

Ali ovih dana stekam jaja opet pa cu da pokusam nekoliko puta za redom da operem kosu tako pa da vidim kako je to meni na duze staze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuoLarips, zaista imaš lepu kosu, sad sam videla sliku na temi o slikama :)

 

Hvala! ;)

 

Inace, sto se tice tih sampona.. nikad nisam primetila da mi to mnogo utice na kosu.. mnogo mi je bitniji regenerator.. od njega mi zavisi da li cu uspeti da se ocesljam ili ne.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorock, samo nemoj paničiti :)

 

Nego, ti piješ Jasmin? Ti se istanjila ili promenila kosa? Meni je perstala da bude kovrdzava. Čini mi se i da je tanja. Kmek.

 

tuoLarips, ima dosta meseci kako je perem s jajetom, al nemoj nikome da kažeš. Zapravo je sva ta hemija navlakuša...

Enivej, uživaj u kosi i nemoj da je ubiješ :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima negde da se kupi nesto u fazonu onih starinskih mrezica za kosu? :D necu vise da pletem kike i sl, ispadne mi pola kose dok se vrtim, zalepi za lice i umasti. Vezala bih maramu ali spadne :D kapiram da je mrezica najbolja stvar ali nigde nema. A i to sam do sad videla samo na pokojnom deki pa mi je nekako fuj da i ja nosim :) zar nema bas nista 'zenstvenije'? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram da je mrezica najbolja stvar ali nigde nema. A i to sam do sad videla samo na pokojnom deki pa mi je nekako fuj da i ja nosim :) zar nema bas nista 'zenstvenije'? :D

 

ahahaha :) :) :)

 

Imam i ja isti problem. Dok spavam kosa mi se neverovatno uzjebe. Pojma nemam šta radim celu noć. Kao da dubim na jebenoj glavi...

 

Ali ne bih nosio mrežicu...realno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne mora to da bude ruzno i jeftino, znas one spanske serije sto su se desavale u doba tipa 18i vek? :D ribe su imale neka fensi cuda sto su nosile nocu da kosa ne postane uzjebana :)

eeeeeeeee jebiga nema nista slicno da se kupi. mozda lepo da uzmem krpu i zasijem joj lastis u krug i nosim ko shower cap :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne mora to da bude ruzno i jeftino, znas one spanske serije sto su se desavale u doba tipa 18i vek? :D ribe su imale neka fensi cuda sto su nosile nocu da kosa ne postane uzjebana :)

eeeeeeeee jebiga nema nista slicno da se kupi. mozda lepo da uzmem krpu i zasijem joj lastis u krug i nosim ko shower cap :)

 

 

Ili ako imas neku ortakinju balerinu, one znaju gde ima da se kupe razne mrezice i gluposti za kosu tog tipa.

 

Kada mi je kosa dovoljno duga ispltem opustenu pletenicu za spavanje i to je sasvim ok.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...