Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Није за силовање, али ко зна шта људима падне на памет. :haha:

 

Је л' постоји нешто за раст косе? Ја сам чуо да то срање помаже коси да расте?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, не знам, пази, већ сам почео да се трпиујем ,годинама ми је коса на истој дужини. Негде скоро до пола леђа. Одем, скратим је мало, и после све исто. Сад не идем да је скраћујем да видим да ли ће порасти, и исти ми курац. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda nevalja sampon...a i mozda se vise lokna,pa je to samo tripovanje...jebem li ga...meni kosa brzo izdziklja...u junu sam se osisao...kosa mi bila do brade,a pre sisanja bila oko pola metra...sada mi opet do ramena...narasla za oko 3 meseca za 6 santima...ne pratim taj rast kose,al neverovatno koliko se primeti da mi je porasla za tri meseca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, не знам, пази, већ сам почео да се трпиујем ,годинама ми је коса на истој дужини. Негде скоро до пола леђа. Одем, скратим је мало, и после све исто. Сад не идем да је скраћујем да видим да ли ће порасти, и исти ми курац. :(

Tripuješ se, videla sam kolika ti je kosa. Fora je u tome što je kovrdžava pa se ne primećuje rast toliko, a pritom si i plavuša. :razz: Lenjirom si izmerio 30cm na prednjem pramenu, sećaš se, onomad kad te je frizerka upropastila. Koliko je sad? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tripuješ se, videla sam kolika ti je kosa. Fora je u tome što je kovrdžava pa se ne primećuje rast toliko, a pritom si i plavuša. :razz: Lenjirom si izmerio 30cm na prednjem pramenu, sećaš se, onomad kad te je frizerka upropastila. Koliko je sad? ;)

 

 

ЕЕЕЕЕЕЕЕ, срећо моја. :wub: Па, немам појма, измерићу је кад нађем неки лењир. Не трипујем, мајке ми. о.О

 

 

Ајлин и Night's Blood Па, користио неко зелено паковање, јебем ли га како му је био назив, сад имам неко розо срање, Loreal - Elseve или тако нешто. Скраћујем је, нормално, редовно. С тим што нисам скратио косу сада дуго, баш због тога.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' koristis sampon za kovrdzavu kosu?

 

 

Па, јесам. Мада, ја користим углавном Head & Shoulders и Wash & Go. Мада ми је мама купила сад тај Фитовал, па се информишем да ли је неко користио.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, немам никавких проблема, све је у реду, само што ми је коса исте дужине већ два милиона година. :bigblue:

 

А за Фитовал ми је речено да јој помаже да расте. па зато. :) Да, неко ми је и рекао да свака коса има одређено докле расте, да кад дође до одређене дужине не расте више???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...