Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

@druzeljub: imas jedan afro salon mislim u Kajmakcalanskoj, to je blizu Orla. Kad ukucas na PlanPlus negde izmedju Gajeve i '19' :D nije jeftino al zato je bas kvalitetno. Cena zavisi i da li hoces one mikro ili obicne kikice, koju kosu... tipa 150-300eur. Dok ti radi skontas princip i onda ne moras da ides kod njih na korekcije (posto se placaju) kad ti izraste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha daj netju da izgledam ko vanzemaljac (iako vetj izgledam) :P Bez uvrede celavim ljudima, mislim extra je to, ali retko ko zna da se nosi sa time. Mnogo je retkost naici na muskarca kome dobro stoji "frizura" xD Zato bih se pre opredelio na neko strbanje makazama :P

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, ja sam definitno resio da pustim kosu...Negde sam se shishao krajem septembra, sad je vec narasla donekle...Samo sto dlake idu u 666 smerova :mrgreen: Kad operem kosu to jos i izgleda normalno, ali posle spavanja, to kao da je pukla neka micro nuklearna bomba nazad :bigblue: Ovaj Robin van Persie-like zvrk i dalje samouvereno siba napred, kontam ako on padne da cu imati shishke,kao Dickinson svojevremeno :smile:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, ja sam definitno resio da pustim kosu...Negde sam se shishao krajem septembra, sad je vec narasla donekle...Samo sto dlake idu u 666 smerova :mrgreen: Kad operem kosu to jos i izgleda normalno, ali posle spavanja, to kao da je pukla neka micro nuklearna bomba nazad

blago tebi,mine je inace u okvrdzava,divna,ali posle spavanja skroz se ispravi........:icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@druzeljub: imas jedan afro salon mislim u Kajmakcalanskoj, to je blizu Orla. Kad ukucas na PlanPlus negde izmedju Gajeve i '19' :D nije jeftino al zato je bas kvalitetno. Cena zavisi i da li hoces one mikro ili obicne kikice, koju kosu... tipa 150-300eur. Dok ti radi skontas princip i onda ne moras da ides kod njih na korekcije (posto se placaju) kad ti izraste.

 

hvala, proveriću..  možda bih mogao da izvučem za koji euro nižu cenu zbog undercut-a (ukoliko gledaju i količinu grive koju pletu)  :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode kosa...

Smorili me krajevi od farbanja jer kosa ne lici ni na sta pa sam se opet vratila u rep/snala fazon. Sto je glupo. Sta ce mi kosa do pola ledja ako ne valja? Tako da sve farbano odeeeeeeeeee.

Osta moja prirodna boja, do kljucne kosti. Urbano, samo urbano :mhihi:

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt, izbrojao sam 26 sede dlake na glavi O.o A crnu kosu imam :/ Jbem li ga dal da cupam, ili da ostavljam da rastu :P Lol. Jel zna neko razlog pojavljivanja seda ili mozda sta raditi sa njima... Jbem li ga, mnogo me nerviraju, sve mi isarana kosa sedama :P A tek 18 imam... kuku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol znaci da pustam... Znate onu pricu, ko ima sede, mnogo proziveo u zivotu, kao vido sve i svasta, iskusan covek   :rockdevil: kod mene to nije slucaj, al sta ga jebem :P

 

 

Edit: Geni nisu, cela mi familija ziftosano crna :P Nigde seda... A stres mozda, ubi me ova skolu  :twisted:

 

 

 

Edited by ShInIgAmY91

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa mene ubi ekonomija (koju nevidjeno mrzim)... A fax cu ETF (koji enormno obozavam) :D Tesko da tje me ubije nesto tako :) Ali kad nesto mrzish, normalno da ubija koju godinu zivota kad ucim npr Osnovi Ekonomije, koji je em dosadan predmet, em nista nie objasnjeno kako treba, em sve ucish napamet i na kraj zaboravish... Jbg, ja upisao ekonomsku tek da ispostujem kevu, a fax idem za svoju dusu  :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na faxu ces da ucis ono sto mrzis, samo u manjim kolicinama. :haha: Ja studiram dizajn pa sam za izborni imala Osnove ekonomije, ispit za koji sam se najvise mucila. :violent:

 

On topic:

Da sam hrabra, uradila bih ovo. :haha:

 

gothic-hairstyle1.jpg

 

 

Edit: Naravno, ne bih se farbala u plavo. :)

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...