Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Uh lepo izgleda, ali meni bi sigurno vuklo u crvenu posle dva tri pranja. Imam izgleda visak crvenog pigmenta, sve mi vuce u crveno :haha:

Ajd neki savet kako da se osisam/ofarbam. Uradila bih nesto sa kosom, dosadio mi ovaj "natural look" a nemam pojma sta da uradim, treba da bude nesto sto je lako za odrzavanje, da frizura moze da izdrzi ceo dan bez popravke (na poslu nemam vremena da disem, lickanje u toku radnog vremena je tema za mastanje), i nesto sto ce stojati ok na ovoj mojoj cudnoj glavurdzi XD

ovako otprilike izgleda oprana i prosusena bez cesljanja :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ali sad su mi javili iz predstavnistva da se ova boja vise ne proizvodi. Posto mi je sad kratka kosa opet sam u fazonu da se zezam sa bojom, i trazim neku ljubicastu koja ne vuce na crveno. Predlozili su mi palette de lux

PDL_880_08.jpg

Nju sam nasla u Liliju.

Ali moja greska, prvo sam otisla u radnju za profi boje za frizere i trazila ljubicastu. I dali mi ljubicastu, Lakme boja. Ofarbam se. Good. Moja prirodna boja kose je tamno smedja. Ovo je ispalo crno sa bednim odsjajem. Smorila sam se. Tako da cu pred Novu Godinu da uzmem neku tamno ljubicastu da se prefarbam, nadam se da ce se ovo donekle isprati u medjuvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odusevljena sam, Wella Safira 366 "iskricavi ametist" :haha: :haha:

posto je podloga bila ta cudno crna, moram priznati da se vrlo lepo primila boja, sad je tamno ljbicasta, svidja mi se. Verujem da ce za jos koje farbanje sasvim lepo da se izvuce taj ljubicasti ton.

 

Zamerka, Safira je nekih 800-900 dinara, bar duplo skuplje u odnosu na druge farbe i ima je 50ml+50ml, jedva da prekrijem gornji deo kose :(

Ne znam da li cu joj ostati verna, ali boja mi se veomna svidja, to je ta plavo-ljubicasta koju trazim.

 

Ovo mi je prvi put da se farbam Safira bojom. Neobicno iskustvo, nema neprijatnog mirisa farbe, boja ne prijanja za kozu, i kosa je meka posle farbanja. dopada mi se sve to. Narocito onaj deo da ne ostaje na kozi jer se sama farbam i obavezno se umazem :haha:.

 

safira_ametist.jpg

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

"iskricavi ametist"

... са, тек једва приметним, наговештајем мат кестењесте боје каке трогодишњег детета које је јело мушмуле три дана...

 

 

 

Како ме нервирају те "боје" за косу...

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како ме нервирају те "боје" за косу...

mrgud2uwkj2.gif

 

:D

 

Kupila sam danas biomelem sampon sa medom. Jel neko koristio taj? Kakva su iskustva? Sad sam oprala kosu sa njim i ovako pre susenja prva zapazanja: mnogo je redji od sampona na koje sam navikla, drugaciju penu pravi, kosa mi deluje nekako cistija, znam to je samo osecaj, videcemo kako ce izgledati kada se osusi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh Smorock... ja sam se iz crne Safire jedva izvukla pre tri godine... navlaka je to, iako mnogo skuplja od drugih, ipak je za 3 dužine po kvalitetu ispred svih komercijalnih boja... možda pređem opet na nju ako nađem odgovarajuću smeđu :da: mada, sviđaju mi se ove moje sevajuće sede :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...