Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Nemoj da se farbas, mlada si, treba ta kosa da te sluzi, a ako je jednom unistis, nece se lako oporaviti.

 

Pomesala sam 4 nijanse i dobila ovaj rezultat. Prakticno, ono sto sam htela.

 

ma necju, ni da se farbam a ni prechesto da je ispravljam, jer mi je kosa jako zdrava i ne bih to da zhrtvujem:) mada i dalje sanjam crnu kosu...sa kojom bih izgledala kao idiot, ali ostaje mi da sanjam:)

Inache, videla sam josh proshle godine na Kamelotu (davno beshe, dodushe),al imash bash super kosu:)

Edited by Lithium *demonica*

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jebi ga u to vreme pre toga sam bio celav jednio cetiri godine i toliko sam odlepio da sam pustio ciroki, i boga mi rasla je jedno tri godine, bila duga i lepa, a sada sam celav.

 

емм.. на овој слици је наранџаста... амм... била је лепша плава... емм... мЛого ти добро стоји чироки, пушћај опет!!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache, videla sam josh proshle godine na Kamelotu (davno beshe, dodushe),al imash bash super kosu:)

 

 

Hvala, sada sam tamnija, jer povremeno eksperimentisem sa bojama, a ne volim plavu izbeljenu kosu, jer deluje neprirodno. Ja imam drugi problem, previse sam svetla i kad imam tamniju kosu, delujem potpuno anemicno.

 

Nego, evo jos jedne preporuke. Probala sam ovaj sampon. Dopada mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,ovo stvarno funkcionise.Tri tretmana i ne mogu da verujem kolko mi je kosa meksa i sjajnija,s tim sto sam ja stavila vise ricinusovog ulja,jer mi je kosa extremno suva.Sad se to ne primecuje,zivota mi.

I meni funkcioniše. :D Baš mekša i sjajnija. Ranije sam prala na dva dana jer je bila baš prljava. Sada ne mora, manje je masna, ali je ipak operem... dok ne uđem u štos sa mojim home made šamponom :D E da, samo obavezno dobro promiješati prije svakog pranja. Bila sam skeptična i što se mirisa tiče, zbog one koprive. Ali sjajno, kosa čak miriše! :da: E da, stavljaš li nešto posle toga? Ja stavim balzam ili masku samo na krajeve, mada sam pročitala na jednom forumu da bi trebalo ostaviti da šampon djeluje nezavisno nekoliko dana. Čisto da osoba koja ga je pravila ima pravi uvid kako djeluje na njenu kosu, pa posle razmisliti o eventualnom dodavanju.

 

 

 

 

 

Ili je sve ovo samosugestija? :confused:

 

 

 

 

 

 

Kako god :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

емм.. на овој слици је наранџаста... амм... била је лепша плава... емм... мЛого ти добро стоји чироки, пушћај опет!!!!

 

 

ne mogu, ne mogu opet, vreme za ciroki je proslo. pri kraju sam studija ne mogu vise, ceroki se nosi dok blejis u skoli i tek pocinjes da studiras. Ako je neka uteha i dalje sam pun gvozdja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah... Moja kosa je promijenila xyz boja i oblika sama od sebe za ovih (skoro) 18 godina. Bila je ravna, talasasta, blago kovrdzhava, tamno smedja, kestenjasta, gotovo plava, imala sam i plave pramenove (ovo je vjerovatno od sunca)... A nikad nije bila ni farbana ni peglana.

A shto se frizura tiche, godinama sam se shishala na stepenasto i imala sam shishke. Problem je bio shto je jako gusta i zhiva, pa sam morala da je tanjim da bi ta frizura iole normalno izgledala, shto mi je unishtilo kosu, pa sam je morala drastichno skratiti (bila je do zadnjice, a poslije shishanja nije bila ni do pola ledja).

 

Sad je ravna, smedja, nekih 10 cm iznad struka. Redovno skracjujem krajeve, jer je ono tanjenje potpuno sjebalo, pa mi sprijeda krajevi brzo pucaju. Koristim Garnier Fructis shampon, balzam, pakovanje i kapi protiv pucanja krajeva.

Nacji cju negdje i sliku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni funkcioniše. :D Baš mekša i sjajnija. Ranije sam prala na dva dana jer je bila baš prljava. Sada ne mora, manje je masna, ali je ipak operem... dok ne uđem u štos sa mojim home made šamponom :D E da, samo obavezno dobro promiješati prije svakog pranja. Bila sam skeptična i što se mirisa tiče, zbog one koprive. Ali sjajno, kosa čak miriše! :da: E da, stavljaš li nešto posle toga? Ja stavim balzam ili masku samo na krajeve, mada sam pročitala na jednom forumu da bi trebalo ostaviti da šampon djeluje nezavisno nekoliko dana. Čisto da osoba koja ga je pravila ima pravi uvid kako djeluje na njenu kosu, pa posle razmisliti o eventualnom dodavanju.

 

 

 

 

 

Ili je sve ovo samosugestija? :confused:

 

 

 

 

 

 

Kako god :)

Ma vazno da smo mi zadovoljne. :da: A posle sampona i ja stavljam balzam.Trenutno koristim Dove-Hair Fall Control.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i zvaničnog recepta:

 

  1. 700 gr. Kosili kupke
  2. Ricinusovo ulje (ako vam je kosa masnija staviti 25 gr, ako je suva 50 gr)
  3. AD uljane kapi - cijelu bočicu
  4. Pantenol rastvor 100 gr.
  5. Kapi od koprive -cijelu bočicu.

 

 

 

 

Ovo sam pokupila sa nekog foruma. Taman ću danas da eksperimentišem. :D

 

Evo, sve sam kupila, uskoro cu da probam pa javljam utiske (:

Btw, danas se opet shisham, ko zna na sta ce kosa da mi lici. Nema vise duge kose, nemaaa...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

neeee, imash josh vremena da se predomislish!! xD (to je moja reakcija kad neko kazhe da cje da se shisha xD)

@Anja: ako je sudecji po onim slikama sa RTN (davno nekad postavljanim) shishke su ti fenomenalno stajale:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ko je bese spominjao Generu od kamilice regenerator (valjda Shamandaile) - :pivopije: sjajan je!

 

Cool! Probaj obavezno i Alverde balzam od hibiskusa, to se prodaje u DM parfimerijama, sigurno ce ti odgovarati.

alverdey2tw.jpg

Inace, ova kolekcija je drugacija jer ne sadrzi SILIKONE, koji kosi daju lep izgled samo na kratko, a vec sledeceg dana je slepljena i teska.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...