Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mene taj Jankovic strashno gotivan chovek..slushao sam ga par puta na SOSu u komentarima posle tekmi, i na rtsu pre neki dan kad komentarisao za euro2008..i ne secam se kada mi neki Zvezdash bio tol'ko down to earth i cool. Ali Zvezdashi ostali slepci, to opet pokazuju :)

 

"Upravni odbor "crveno-belih" je usvojio predlog sportskog direktora Gorana Bunjevčevića koji je Jankovićev rad ocenio rezultatski neuspešnim i zbog toga mu je uručen otkaz. Janković je prethodno izjavio da je očekivao ovakav epilog jer je znao da mu klupsko rukovodstvo već duže vreme traži zamenu. "

 

idiotizam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праву је, стварно се тако писало, а иза леђа радило свашта...

 

 

Pa to je istina,ali nije o tome rec...vec o ovoj kenjazi o emocijama,licnostima,pravljenjima kretena...cisto preseravanje.

 

Mene taj Jankovic strashno gotivan chovek..slushao sam ga par puta na SOSu u komentarima posle tekmi, i na rtsu pre neki dan kad komentarisao za euro2008..i ne secam se kada mi neki Zvezdash bio tol'ko down to earth i cool. Ali Zvezdashi ostali slepci, to opet pokazuju :)

 

"Upravni odbor "crveno-belih" je usvojio predlog sportskog direktora Gorana Bunjevčevića koji je Jankovićev rad ocenio rezultatski neuspešnim i zbog toga mu je uručen otkaz. Janković je prethodno izjavio da je očekivao ovakav epilog jer je znao da mu klupsko rukovodstvo već duže vreme traži zamenu. "

 

idiotizam.

 

Zbog cega idiotizam?Njegov rad je bio rezultatski neuspesan,on je poprilicno neiskusan i za sada prosecan srpski trener,i ajd' zdra'o.Da bi Zvezda nesto napravila,treba im i ozbiljniji bolji trener.To sto je vama groblju simpatican,bitno je koliko i lanjski sneg.Takodjer,Zvezdi treba i potpuno novi tim,posto ovi krsevi od prosle sezone nisu ni na nivou Pecelja,Podunavca i Puace.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, ne znas pozadinu price.

Ne smem da govorim o detaljima, zbog profesionalne etike.

Cigani su ispali stoka prema decku koji je godinama bio "njihovo dete", kako rekoshe... i na kraju - mrsh.

Pricaj sta hoces ali to je ciganisanje.

Jeste da je trenerski posao rizican, menjaju ih kao na traci ali ... sta fali emocijama, ako bi se to u ovom slucaju moglo tako nazvati?

Jankovic je izigran. Kao krpeni lutak, pokazivan masi navijaca a potom sutnut. I? Nista.

To je bre odvratno!!!

Fuj, ciganluk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva pozadinska prica,izigrano poverenje,kurac/palac...sve sto sam rekao je cinjenica:covek je prosecan srpski trener,totalno neiskusan i sa losim rezultatima iz prosle sezone.Takav se odstrani.I dovidjenja.Kakvo bre patetisanje,emocije,bla bla bla...ako hoces uspeh,mesta nema tim stvarima.Los se sutne,dovede bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog cega idiotizam?Njegov rad je bio rezultatski neuspesan,on je poprilicno neiskusan i za sada prosecan srpski trener,i ajd' zdra'o.Da bi Zvezda nesto napravila,treba im i ozbiljniji bolji trener.To sto je vama groblju simpatican,bitno je koliko i lanjski sneg.Takodjer,Zvezdi treba i potpuno novi tim,posto ovi krsevi od prosle sezone nisu ni na nivou Pecelja,Podunavca i Puace.

 

Koji loshi rezultati? U prvenstvu je proshao bez poraza, u kupu ste izgubili uz greshku sudije.. Ja smatram da su trebali da mu pruze shansu, jer vi bre nonstop menjate neke trenere! Sad i ovaj novi koji dodje, cenim da ce do proleca narednog da ode..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez poraza,ali i bez igre i bez titule.Za Zvezdu je to neuspesno.U kupu je Zvezda totalno ostecena,ali jebes kup.Da li mu je uprava trebala pruziti sansu ili ne,nije na meni da odlucujem.Ja mislim da nije,zbog toga sto Zvezda nema vremena za pruzanje sansi.Da li ce novi trener nesto promeniti cemo videti...ali ako je Zeman bio dovoljno dobar za Romu i Lacio,onda ce biti i za Zvezdu.Iako,i to nemora nista da znaci.Pre svega,mora se promeniti nesto u igrackom kadru,i prestati sa dovodjenjem kojekakvih levaka iz Argentine,Ekvadora i Cada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, tu smo! Imate ocajne igrace!

Ko sa takvim diletantima da ostvari uspeh?

Drugo, treba imati petlju, preuzeti tim koji je ocajan, a klub u teskoj situaciji... hapsenja i sl.

E, sad, nisam ni ja strucnjak ali rekoh ti da znam dosta o "slucaju J" ali ne mogu da pisem o tome. Cinjenica je da je izigran. Tacka.

Videcemo sta ce uraditi Zeman.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sa takvima da ostvari uspeh?Pa dobar trener. :da:

Cinjenica jeste da je tim bio los.Da li je izigran ili ne,nije bitno.Bitno je ono sto sam vec rekao,i ponovicu treci put:on je prosecan srpski trener,bez iskustva i sa losim rezultatima iza sebe.To su cinjenice,i dovoljni razlozi da dobije sut kartu.

Za Zemana cemo videti...tim se mora promeniti i to je cinjenica.Kako ce se on uklopiti i prilagoditi,i uigrati tim...jebem li ga,videcemo.

Ali treba mu biti cast,posto je Zvezda najveci klub koji je trenirao u svojoj karijeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jankovic ni slucajno nije imao lose rezultate, i ja mislim da je odlican trener koji je trebalo da ostane na klupi. nikako nije kriv za izgubljenu titulu, zato sto je preuzeo ekipu koju nije selektirao, u trenutku kada je vec bila u bodovnom zaostatku, dakle u trenutku kada vec nije sve zavisilo od nas nego smo morali da racunamo na kikseve grobara. za kup isto nije kriv, razbili smo grobare igrom u drugom poluvremenu ali smo ispali samo zbog sudijske greske. kako god, zeman je ozbiljno trenersko ime tako da je i to dobro resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankovic nije los trener, bice jos bolji, ali fali mu iskustvo za velike meceve, fali mu i cvrstina i uticaj na igrace, a u praksi se najbolje pokazalo da strani trener uvek moze vise da uradi, poput Zenge i Mateusa. Zaasto? Pa drugacije je ako ti nesto kaze tamo neki Jesic ili jankovic ili s' druge strane neko cije si postere lepio po zidu i sanjao da ces jednog biti dana kao taj lik. Druga stvar je autoritet, mislim da Sale nema taj autoritert i cvrstu rec kod igraca, pitanje je koliko ga postuju i njegovu taktiku i zaisli. Sledeca stvar se tice dovodjenja igraca. Uvek ce neki veliki igrac doci na poziv Zemana da igra u timu koji on vodi nego na poziv tamo nekog Jankovica da mu on bude trener. Tako je Mateus uspeo da izdejstvuje dovodjenje Westa sto je bilo pun pogodak.

 

Zvezdi treba iskusan strani trener koji igra napadacki fudbal, koji je jak autoritet i koji moze da pomogne da i veliki igraci dodju u Zvezdu. Mislim da je to izvodljivo sa Zemanom ili nekim drugim trenerom njegovog kalibra. Nadam se da ce biti jos uspesniji od Zenge i da mu zena nije droljetina kao sto je Zengina bila :lol:

 

A grobarske picke mogu samo da mu pljunu pod prozor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Partizan je onace bas poznat po opasnim trenerskim imenima, sinac bas gledam Jeshica kao "strucnog konsultanta" na RTS, a tu je i Vermez, stari vuk, alKosan je za njih Murinjo :D

Jokan je imao nevidjenu srecu da preuzme tim sa velikom zalihom bodova, rasulom u protivnickom taboru i opet je Jankovic osvojio vise bodova u prolecnom delu sezone. Ali videcemo ga ove godine kad ukrsi koplja sa Zemanom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Partizan je onace bas poznat po opasnim trenerskim imenima, sinac bas gledam Jeshica kao "strucnog konsultanta" na RTS, a tu je i Vermez, stari vuk, alKosan je za njih Murinjo :D

јесте, ал у испијању вињака!!!!!

ма сад ни да вам мурињо дође нема вам спаса

почела је коначна пропаст цз!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...