Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Ma, da, lozim se, kako da ne... :evotigana:

 

 

Evo vam svima, nevernim Tomama, delic intervjua sa Jankovicem, objavljen u dnevnom listu ALO.

 

 

 

 

Da li se sa rukovodstvom Zvezde rastajete u prijateljskim odnosima?

- Nije bilo nikakvih sukoba između nas. Međutim, ne možemo sad biti ne znam kakvi prijatelji. Naročito ne jer su poslednja tri meseca tražili novog stručnjaka. Dakle, radili su mi iza leđa. Jasno je da me nisu videli na klupi Crvene zvezde u narednoj sezoni. To je njihova odluka, a svako odgovara za posledice sopstvenih odluka, pa će tako biti i sa čelnicima kluba.

n Kako komentarišete izjavu sportskog direktora Gorana Bunjevčevića da Zvezdi treba trener koji će da je odvede u Evropu?

- Ta izjava samo potvrđuje moju sumnju da nisu imali poverenja u mene i moj rad. Nisu verovali da ja mogu da ih predvodim u Evropi. Sebi nemam šta da zamerim, a njima... Ko zna zašto je ovo dobro. Ponosan sam na svoj rad, na ovu sjajnu generaciju igrača koju sam predvodio. Oni su mi davali snagu da posao izguram do kraja.

n Da li biste prihvatili neku novu ulogu u Crvenoj zvezdi?

- Ne želim da radim u ovakvoj atmosferi i sa ljudima koji su trenutno u Upravnom odboru- istakao je Janković.

 

Eto, toliko o Crvenoj zvezdi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno trebao je i Partizan da umesto Jokana dovede nekog iskusnog stranca, svaka cast Jokanu, ali mislim da on nije kapacitet koji moze da vodi Partizan u dobar plasman u Evropi. A na zalost ako (kad) ispusi u Evropi i/ili domacem prvenstvu, on ce biti zrtveni jarac umesto glavonja iz uprave. T rade i Zvezda i Partizan vec neko vreme. Evo i u Zvezdi kad su videli da smo popusili ove sezone morali su da dovedu nekoga ko ce biti kriv za neuspeh, samo da to uprava ne bude.

 

I iskreno receno da smo ostavili Jankovica da vodi tim sledece sezone mislim da bi se desila situacija kao i sa Boskom, veliki zvezdas, ali nije on trener za velike domete .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, Cigani su stoka! Najveca!

Sutnuse Jankovica danas, bez imalo grize savesti.

Danima ga ponizavaju, kojekakvim tajnim pregovorima sa potencijalnim trenerima, a ovako lazu da "Jankovic ostaje trener". I, sta? Oterase ga danas. Bruka i sramota :)

Zivotinje.

Boli me za Jankovica ali mrzim kada se neko poigrava necijim emocijama, licnoscu... napravise od decka kretena, a to uopste nije zasluzio.

Ciganska posla.

 

Pa njega je oterala uprava(citaj Miskovic) a ne navijaci.On je ljubimac Severa.

 

Mene taj Jankovic strashno gotivan chovek..slushao sam ga par puta na SOSu u komentarima posle tekmi, i na rtsu pre neki dan kad komentarisao za euro2008..i ne secam se kada mi neki Zvezdash bio tol'ko down to earth i cool. Ali Zvezdashi ostali slepci, to opet pokazuju :)

 

"Upravni odbor "crveno-belih" je usvojio predlog sportskog direktora Gorana Bunjevčevića koji je Jankovićev rad ocenio rezultatski neuspešnim i zbog toga mu je uručen otkaz. Janković je prethodno izjavio da je očekivao ovakav epilog jer je znao da mu klupsko rukovodstvo već duže vreme traži zamenu. "

 

idiotizam.

 

IDIOTI.

 

Prijatelju, ne znas pozadinu price.

Ne smem da govorim o detaljima, zbog profesionalne etike.

Cigani su ispali stoka prema decku koji je godinama bio "njihovo dete", kako rekoshe... i na kraju - mrsh.

Pricaj sta hoces ali to je ciganisanje.

Jeste da je trenerski posao rizican, menjaju ih kao na traci ali ... sta fali emocijama, ako bi se to u ovom slucaju moglo tako nazvati?

Jankovic je izigran. Kao krpeni lutak, pokazivan masi navijaca a potom sutnut. I? Nista.

To je bre odvratno!!!

Fuj, ciganluk.

 

Uprava,uprava i ponovo uprava.

A i Grobari nasli nama da seru.Vermezovic je dobio otkaz zbog prodate utakmice. :bigblue:

 

Mislio sam na Zemana,njemu je to najveci klub koji je trenirao u karijeri.

Jankovic je nakon Kosanovog odlaska mogao proci kao neko prelazno resenje,i to je sve.

 

Jankovic je odlican trener i trebao je da ostane.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja kazem, moze na kratko neko da sjebe jednu zvezdu, ali na dugi rok - nema sanse. znam da je to vama grobarima najvece zelja i nada, zato i toliko pricate o tome, i "brinete" za zvezdu, ali jebiga - nece se desiti.

tako da, ne zanosite se, dzabe se radujete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja kazem, moze na kratko neko da sjebe jednu zvezdu, ali na dugi rok - nema sanse. znam da je to vama grobarima najvece zelja i nada, zato i toliko pricate o tome, i "brinete" za zvezdu, ali jebiga - nece se desiti.

tako da, ne zanosite se, dzabe se radujete.

 

Тако сте причали и ономад кад се завршили кошаркашки меч са четири игра на паркету, па видиш докле сте догурали... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SALE JENKOVIC NAJJACI TRENER!!!

 

Znao sam da ce da mu koknu noz u ledja, a morali su neki izgovor da imaju, pa on je covek uradio isto sto bi i neko ~vece~ ime od njega u ovom trenutku..

 

Ko je jos mogao da stigne -9???

 

A on je prisao na -3 i mozda i mogao da i preokrene da se nisu izdesavale zakulisne radnje sa partizanovim golovima u 90 tim minutima , pa jedno 6 tekmi su tako dobili...

 

Strasno!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miskovic sjebava Zvezdu da bi je posle kupio za sitne pare, ali kad je kupi i postane njegova onda ce da ulozi pare i napravi pravi evropski klub. A sto nece da kupi Partizan? Pa koji ce mu qrac?!?!?! Zvezda je brend, evropski i svetski sampion, koji ce mu tamo neki manji sugavi klub.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако сте причали и ономад кад се завршили кошаркашки меч са четири игра на паркету, па видиш докле сте догурали... :mhihi:

 

jedno je fudbal a drugo basket, a i tu cemo da se vratimo, kad tad, tj. uskoro.

 

I odjebite vishe od Partizana, smradovi ciganski :twisted:

 

HAHAHHAHHAHA, KOJA JE OVO PROJEKCIJA, ZNACI VRISTIM OD SMEHA JEBOTE

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...