Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Pre svega, evo ga crack fix za patch. Znaci skinite ono sto sam prvo okacio tu ima patch da se instalira, i onda krekujte sa ovim: http://www.mediafire...bxdxcb97x1zeco2

 

 

Football Manager 2012 Update version 12.0.3

 

Competition

===========

USA

===

- Fixed a crash on season turnover when adding MLS into the game without having it loaded at game start.

- Fixed Vancouver, Portland and Philadelphia not having Academy players properly generated.

- Fixed a crash when playing with two human managers and one of them was claiming a player waived by the other human manager.

 

General

=======

- Fixed an issue where adding a league was causing more people then needed to be loaded into the game.

 

Editor

======

- Fixed an issue with international competitions sometimes getting the wrong number of teams from a continent.

 

Match

=====

- Fixed scaling of distance run stat in match stats.

 

Training

========

- Included positioning training to goalkeeper shot stopping training

Edited by Control Freak
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

S kim picite?

 

Ima li neko da igra LLM (tj low league managment)? Meni to uvek deluje primamljivo, ali sam takodje uvek previse lenj (a mozda i nesposoban, ne znam :D) da vodim nizerazredne klubove

 

Koji klub je prenabudzen ove sezone? City?

Ne znam seca li se neko 2001/2 kada je Roma bila neunistiva, (a sezonu pre toga prvak Italije) i Atalanta bila redovni ucesnik LS :D

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja igram s Romom u koju neće niko da dođe od velikih imena jer im je reputacija otišla u kurac. :haha: Malo sam napucao budžet (jebi ga, kreće se sa smiješnih 500 000) i doveo par finih pojačanja, između ostalih i Williana iz Šahtjora. A od postojećih u Romi najbolji su Stekelenburg, Pjanić i Lamela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене смара то едитовање буџета. Изгураш сезону што боље и на почетку следеће сезоне имаш пристојан буџет.

 

Ја, наравно, са Барсом играм. Сабијање до максимума. Нисам никога довео на почетку, иако су ми потребни леви бек и неки млађи нападач. Видећу да до зимског рока скаутирам неке играче, па да некога и купим. Запао ми је за око Гамеиро из ПСЖ-а, али превише траже за њега, тако да тек можда пред почетак следеће сезоне.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vodim Barnet FC.

 

Oni su 4. engleska liga i procenjeno mi je poslednje mesto kad sam poceo, tako da se grcevito borim za opstanak. Ali to je tako samo u prvoj sezoni (eventualno drugoj), posle toga je sve bolje mnogo...

 

I da, ne vidim poentu igranja FMa sa Barselonom, niti uopste sa tim velikim prebogatim klubovima. To mi dodje kao kucanje sifre za varanje u nekoj pucacini. Stagod da uradis sa takvim klubovima, po mom misljenju nisi pobednik, mozes da ispadnes samo nub najgore vrste ako ispusis... Ne vidim prosto poentu, jedino onaj nagon za izivljavanje ali to traje kratko, nikad ozbiljno nisam igrao sa takvim klubovima (kad kazem ozbiljno, mislim na 15+ sezona)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, јбг, Барсу волим. То да су пребогат клуб и не пије воду на почетку, јер имам трансфер буџет од 10 милиона. И, као што рекох, занимљиво ми је да неке младунце доводим, и да од њих правим звери. А тако нешто је најбоље радити са јаким тимовима који имају добре школе и где ти млађани могу да науче доста. И није сада да ја напуцавам тим и да сваку утакмицу добијам са по 4, 5, 6 према 0. Више волим да убодем тактику коју Барса стварно примењује (посед лопте, пас игра и тако то...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pikam ja LLM. FM11 sam igrao sa FC United of Manchesterom (7 liga engleske), a ovaj sam sad krenuo sa Perudjom, i na polusezoni sam prvi u ligi (u pitanju je seria c2/ B. Od poznatijih da tako kazem dosli su Rossini, Mingazzini, Materazzi i Sala. Imaju fin budzet (800k) pa reko da se oprobam sa njima ove god posto sam se smorio kad sam video da je FC United ostao bez kljucnih igraca ove god.

Edited by Control Freak

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, ne vidim poentu igranja FMa sa Barselonom, niti uopste sa tim velikim prebogatim klubovima. To mi dodje kao kucanje sifre za varanje u nekoj pucacini. Stagod da uradis sa takvim klubovima, po mom misljenju nisi pobednik, mozes da ispadnes samo nub najgore vrste ako ispusis... Ne vidim prosto poentu, jedino onaj nagon za izivljavanje ali to traje kratko, nikad ozbiljno nisam igrao sa takvim klubovima (kad kazem ozbiljno, mislim na 15+ sezona)

 

Seres ko patka.

 

 

Ja igram sa Juventusom...veoma cudno je li...za sada fino ide,prvih 11.kola 9 pobeda i 2.neresene.Imao sam pilicarski budzet u prvoj sezoni,kao i uvek doduse.Doveo Renata Augusta iz Leverkuzena samo.Medjutim,ubrzo nakon pocetka sezone neki meksicki lovarni biznismen je preuzeo klub,i sada imam love do krova.Lik deli sakom i kapom.Novembar mesec,ja otisao od uprave da trazim love,oni mi dadose 30 milja.I kazu "Bice jos u januaru!".Tako bre!Odmah sam uzeo Kolarova (prodali ga za 12 milja) i Boketija (njega za 16),stizu u januaru.I to ce biti to za ovu sezonu,sasvim dosta.Eventualno jos mozda uzmem Astorija iz Kaljarija,ako ga uspem dovesti po pristojnoj ceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svakoj jebenoj utakmici mi se povredi minimum jedan igrac.Kakve su to gluposti?I kartoni su veliki problem.Ne samo kod mene,vec i u protivnickim ekipama.Na svakoj utakmici dobijem minimum 3-4 zuta,i u svakoj jebenoj utakmici bude crveni karton,ili kod mene ili kod protivnicke ekipe.Desava se to vama?Nevidjene nebuloze,ne mozes igrati ljudski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мене је све нормално. Картони регуларно, повреде исто. Дешава се да се повреди лик на утакмици, али не толико често. Чак кад сам играо против Реала био само један жути на мечу :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jaroslav

Barselona se ne racuna,oni cak ni u igrici ne dobijaju kartone.

 

Eto,opet.Odigrah sada dve tekme,na jednoj Vidal dobio crveni,na drugoj se Pirlo povredio na mesec dana.Probacu staviti patch,mozda popravi stvar.Ako ne,shift+delete i u kurac,ovo je govno nevidjeno.

Edited by lemmy sixx
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Осим што сваки менаџер има баг да Алвеш обара рекорде са црвеним картонима. Прошли је био такав, а ево и овај. За сада, у 9 кола у првенству добио је три црвена. Чак је и у једној пријатељској добио црвени, и то два жута у првом полувремену.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...