Jump to content

Football Manager


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Ocigledno da ga programeri SI ne vole.

 

Meni nije igra legla...dosadno je.Jeste da su dobri ovi noviteti,ali u globalu smara igra do panja.Plus ove nebuloze sa povredama i kartonima (eto sada sam jos dve tekme odigrao,i jedan crveni mom Eliji,i jedan protivnicima).Cim Skyrim izadje,leti ovo u zaborav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам, мени је супер игра. Можда и најбољи менаџер до сада. Много ми се свиђа интерфејс, и чини ми се да је доста тога поједностављено иако има много нових ствари. То што се теби дешава је можда неки баг у креирању игре.

 

Него, дајте препоруке за неке младе играче. Требају ми леви бек, штопер, нападач и голман. Голмана сам нашао, неки Марк-Андер тер Стеген из М'гладбаха, али неће да га дају испод 25 милиона. Јесте да има одличне оцене и само 20 година, али ми је превише то да плаћам.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene kod interfejsa strasno iritira to sto ne mogu da se vratim na prethodni ekran (tj prethodni tip ekrana npr sa igraca na vesti) samo jednim pritiskom na back, vec se to sada cini ya svaki tab pojedninacno (dakle ako gledate vesti pa igraca pa njegov ugovor, morate dvaput kliknuti na back a ne jednom da bi dosli nayad do vesti).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Окачио је човек пре пар постова како да се то скине, тј да се не враћа таб по таб, већ одмах на страницу на којој си био пре играча. Нађеш у опцијама "enable full player browsing" и само одштиклираш то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Окачио је човек пре пар постова како да се то скине, тј да се не враћа таб по таб, већ одмах на страницу на којој си био пре играча. Нађеш у опцијама "enable full player browsing" и само одштиклираш то.

 

Ma setio sam se toga dva minuta posto sam napisao hejt post :D

DAnke u svakom slucaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, налетео сам на први, да тако кажем, баг. Наиме, светско првенство за тимове (тј, онај светски куп), треба регистровати 23 играча за такмичење, али је фора што у полуфиналу можеш да користиш само тих 23, док у финалу можеш цео тим (чак и оне нерегистроване) :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ладно, Никон Ел Маестро. :haha:

 

Мораћу да га доведем.

 

Доведи му и ћаћу да ти тренира екипу :)

 

Јесте ли приметили како играчи "не воле" фер плеј? Када се противнички играч повреди, нико не избацује лопту у аут, него `ладно настављају напад, дају голове...Чобани :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свима нешто чудно, а код мене нормално. Аутоголова има, али ништа претерано, већ сасвим реално. Једино ми смета што када се играч повреди у току утакмице, избаци ти оно да можеш да извршиш брзинску измену (што је свакако плус), али када је брзина меча на максимуму нема се времена за то, него те баци на тактику са поруком да твој играч може да се јебе јер си га оставио у игри. Ту су требали да ставе да се аутоматски паузира утакмица, па да ти бираш да ли га мењаш или наставља са игром.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свима нешто чудно, а код мене нормално. Аутоголова има, али ништа претерано, већ сасвим реално. Једино ми смета што када се играч повреди у току утакмице, избаци ти оно да можеш да извршиш брзинску измену (што је свакако плус), али када је брзина меча на максимуму нема се времена за то, него те баци на тактику са поруком да твој играч може да се јебе јер си га оставио у игри. Ту су требали да ставе да се аутоматски паузира утакмица, па да ти бираш да ли га мењаш или наставља са игром.

Слажем се, и мене је исти догађај ујебао неколико пута - једноставно нисам стигао да одреагујем пре него што се повредио потпуно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Готова прва сезона. Освојио сам све живо :haha:

 

Довео сам оног голмана из М'гладбаха (на крају га дали за 13 милиона), Витсела из Бенфике, Хумелса, Хосе Анхела и Нејмара :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ладно, Никон Ел Маестро. :haha:

 

Мораћу да га доведем.

 

И у претходном менаџеру је тако писао,ортак га довео у Смедерево.

 

Готова прва сезона. Освојио сам све живо :haha:

 

Довео сам оног голмана из М'гладбаха (на крају га дали за 13 милиона), Витсела из Бенфике, Хумелса, Хосе Анхела и Нејмара :rockdevil:

 

Како ти бре није досадно?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мене нема Никона :(

 

Хаха, па није, јбг. Довео сам неких 5, 6 клинаца од по 15, 16 година сада, па ћу од њих да правим звери. Један од разлога што ми није досадно :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...