Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

 

 

I naravno, slatkis kod kog skoro nemas nista da pojedes, ali mu je cena uvek bila paprena. :da:

 

http://vukajlija.com/attached_images/0001/2073/KinderEgg.jpg

jeste pre cena bila paprena,ali pre se barem kako ja mislim i bolje zivelo tj plate su bile normalnije u odnosu na danas.ja se secam da sam znao dobijati i po 3-4 kinder jajeta na dan.pa ona zurba da sto pre pojedem cokoladu da vidim koja je igracka unutra :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinder jaja su neprevazidjeni kult. :da: I danas imam negde punu kesu igrackica. :haha: Za onih srecnih SFRJ dana, cale je znao da mi kupi po celu kutiju, ja iskusno pokupim igracke a ostali jedu. :mhihi:

 

Imam ja neku posudu punu igracaka,bas su kult.

 

Kad ja napravim budu odlicne. :D

 

Jel' to zoves? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinder jaja su neprevazidjeni kult. :da: I danas imam negde punu kesu igrackica. :haha: Za onih srecnih SFRJ dana, cale je znao da mi kupi po celu kutiju, ja iskusno pokupim igracke a ostali jedu. :mhihi:

 

Баш када се распадала СФРЈ,имао сам 5-6 година, и некако се потрефило да ми се у том периоду није кењало. Старији бураз ми је сваке недеље куповао Киндер јаја, пред одлазак у тоалет, да ме окуражи. Добра је то тактика била...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje tvrdim da kinder jaja imaju bolji ukus od kinder chokolade.xD zhelim da verujem u to, zapravo.xD:rolleyes:

anyway, u poslednje vreme se tovim onom Notte chokoladicom, to je ustvari visokobudzetna napolitanka sa kul chokoladom sa leshnicima preko...al bash je lepa ta chokolada preko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...