Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

lindt-logo.jpg

 

Kupih mami za rodjendan bombonjeru od ove firme, pa nas je castila istom tom bobonjerom taj dan. Jeste veoma skupo, ali ja mislim da ukusniju bombonjeru nisam jeo odavno. Ekstaza za culo ukusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mi padne tako nesto na pamet izracunam koliko Kinder Bueno, Victor Schmidt Mocart kugli, Kinder Hippo, Pionira s celim lesnikom, Cookies-a i sl. stvari mogu da kupim na pijaci od svercera :D Pogodi sta prevagne...

Mada kul su bombonjere ponekad, ako bas valjaju. Samo mi se cini da je Lindt cokolada bas masna (kad nije neka dark varijanta) :confused:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

j-d-gross-schokoladenstaebchen-collection-superieur--1.jpg

Ja sam maločas zemio ovu plavojku, friško iz Alemanje. Još ako me sutra za kasni doručak (ponovo) sačekaju prženi krompirići i salatljika+mlada luka...homer_drooling.gif

 

E da, Mišn Fajr, najboljše da sve preračunavaš u rum kasatima, univerzalni studenCki koljač, suštastvenost ukusa. =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraš da jedeš i da se pojiš kao bivo na pojilu - halapljivo, ali oprezno. :razz:

Mene omašili krumpirići, al' susretoh ćufte. :) E da, praline su uglavnom gadna stvar, mada verujem da ima nekih femsi ukusnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mi padne tako nesto na pamet izracunam koliko Kinder Bueno, Victor Schmidt Mocart kugli, Kinder Hippo, Pionira s celim lesnikom, Cookies-a i sl. stvari mogu da kupim na pijaci od svercera :D Pogodi sta prevagne...

Mada kul su bombonjere ponekad, ako bas valjaju. Samo mi se cini da je Lindt cokolada bas masna (kad nije neka dark varijanta) :confused:

 

Sve je to istina, ali bombonjere su uvek bile oblicje poklona. Ne kupujem maloj deci poklon, pa da im kupim brdo slatkisa, strpam u kesu i dam. :D Ja se secam kao mali da sam svaki put poludeo od srece kada bi tata doneo brdo cokoladnih bananica u kesi. Inace naravno, retko kada bi bas zeleo sebe da castim necim slatkim bi kupio sebi bombonjeru(,a i nekako bi se tako bas osecao kao istinski forever alone guy), vec bi uvek prevagnulo ovo sto si ti napisala.

 

Inace ja volim rum kasato, ni sam nisam siguran zbog cega, mada iskreno ne secam se kada sam ga poslednji put jeo, ali sam skoro video da su uradili novi dizajn pakovanja pa izgleda vise fensi nego ranije.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад сам био клинац, уништавао сам се Милкама и Лајоном из Француске, потпуно друга димензија у односу на оно што се продаје код нас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Другар вози камион са чоколадама којима је мало прошао рок трајања. Продавнице морају да их склањају са рафова, иако су и даље добре. Донесе јуче брдо Кит Кета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...