Jump to content

Muvanje- sve sto niste hteli da znate ali vam pise ovde....


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E jbg sad, pokvari sve... :)

 

Al ne pušiš travu tako da ko i da nisi. :D

Ali mozda pasem hahahahahahahahahahhaa.

 

Just kidding. :pivopije:

Ja sam fin i kulturan decko. Mozda malo neizivljen, ali zene to voledu. :)

 

Idem da spavam, aj srao.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit: meni vire dlake iz nosa, imam cak i 5 sedih u jednoj nozdrvi, jel to mozda zenstveno?

 

Hahaha nije ni muževno :mrgreen:

 

 

Vas trojica ste experti za skretanje sa teme i super se dopunjavate. (Mene opominju, ne znam kako je sa vama)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Muvanje medju gay populacijom je specijalna tema. Tek tu što ima bisera + što se muče ko je pasivan a ko aktivan, mada je to muka i kod strait parova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovom forumu imas dosta rasprave aktivni vs pasivni, ali to je na sekciji za muzicare i tice se aktivnih i pasivnih magneta, ovde nema pederske populacije, to mozda na nekom Grand Show forumu!

 

Inace prasence nisi nam rekla kako ti muvas frajere .... ili ribe posto vidim da ti rec "gej" stalno u ustima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace prasence nisi nam rekla kako ti muvas frajere .... ili ribe posto vidim da ti rec "gej" stalno u ustima ;)

Hahaha

Nemam ja fraze ni citate, ako mi se neko svidi stavim tu do znanja (govor tela i sl) suptilno, ne moram da povraćam hahaha

To sve zavisi kakav je tip, šta ga interesuje i koliko sam ja njemu zanimljiva... Spontano, a ako urodi plodom direktniji pristup, čisto da čovek ukapira, da ga malo ohrabrim i usmerim hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti nekad riba podrignula u usta kad si je ljubio?

:)

 

Jel ti se desilo da riba ne opere lepo zube? :) Tada nastaju cuda, :) mislim da je to najveci blam koja je ta devojka dozivela....Odvratno mi da pricam. :)

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omiljeno mi je da pridjem onim napaljenim lezbacama-goticarkama (sa kojima znam da nemam sanse niti da one imaju sa mnom) i pitam ih da li smatraju za sebe da su devojke 21-og veka, modernih shvatanja itd itd. I kad kazu nesto tipa 'naravno' (a vec u sebi misle da sam iz fazona da pokusam da im prodam neki jeftin fazon da ih odvucem u mracni cosak/wc) prokomentarisem "e pa super onda, mozes da mi kupis pivo". Moze u principu da se primeni kao ice-breaker cak i ako se nesto ozbiljnije pokusava ali realno bolje je za ovakvu akciju.

 

Sto se ozbiljnog muvanja tice, tu vec necu da odajem zanatske tajne :bigblue: Salim se, realno nema velikih tajni.. treba biti opusten, normalan i ne delovati kao da ti je zaista frka da muvanje 'prodje' jel to smara ljude kada te jos ni ne znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dugo imam decka, tako da nemam potreba da startujem nekog, to sam i zaboravila.

Ali sam imala razne bisere kad su mene startovali :)

Bilo je i onih koji su me startovali i rekli da zele moje dete o_O

Onda skoro neki bolesnik koji me je non stop pratio i vikao za mnom da su moje oci horizonti... hah. usrala sam se, iskreno.

Ima raznih.

 

U principu najvise cenim kada lik pridje i onda me pozove da odemo na pice neki dan da se upoznamo, a ne da zeli sad i odmah, nebitno sto ja to ne prihvatim, ali eto, makar ga vise cenim.

I nikad ne dozvoljavam da mi placaju pice, ili pola-pola, ili jednom ti , jednom ja.... da lik stalno placa - ne dolazi u obzir

 

Da, okej je, treba biti normalan, meni je cak i simpaticno ako je lik nervozan pa mi je jedan i rekao u fazonu 'Verovatno izlgedam ko idiot, ali to je zato sto sam malo nervozan'.

To je skroz okej i kjut.

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prvo kazem da slusam metal a onda joj ujutru posaljem odrubljenu(najcesce ovcju)glavu sa natpisom-Ako se ne smuvas sa mnom ovako ces zavrsiti.

 

Maјко мила, ја се тебе плашим!!! :rolleyes:

 

Omiljeno mi je da pridjem onim napaljenim lezbacama-goticarkama (sa kojima znam da nemam sanse niti da one imaju sa mnom) i pitam ih da li smatraju za sebe da su devojke 21-og veka, modernih shvatanja itd itd. I kad kazu nesto tipa 'naravno' (a vec u sebi misle da sam iz fazona da pokusam da im prodam neki jeftin fazon da ih odvucem u mracni cosak/wc) prokomentarisem "e pa super onda, mozes da mi kupis pivo".

 

Значи, због овога ћу ти купити пиво на невиђено... Легендарна фора!!! :)

 

Onda skoro neki bolesnik koji me je non stop pratio i vikao za mnom da su moje oci horizonti... hah. usrala sam se, iskreno.

 

хах, али то је тако емоооо... Драга, твоје су очи хоризонти!!!:) јоооој..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada mi se neko sviđa, to se odma' "riješava". Mis'im, ako nešto ne volim to je kiša oko Kragujevca. Najljepše je kada shvatite da se jednom drugom dopadate, pa u isto vrijeme krene to tzv. muvanje, mada iskreno, i dalje ne znam šta to znači i na koji način se ispoljava :) Oduševila sam se iskrenošću mog dečka. Nalazimo se prvi put, dogovor je da se ide u kafanu. On voli rakiju, ja volim pivo - kud bolje? :) Pošto sam malko zakasnila, (nisam čula alarm - zaspala), bila sva ošamućena, a on nervoza. Pitam: "Jesi nervozan malo? Imaš tremu?". "Aha. Zbog situacije, znaš..." "Uh, i ja..." Kao da se radi o neko tamo dvoje, pa komentarišemo njihovo ponašanje. To je bio jedini trenutak neprijatnosti, ako se tako uopšte može nazvati.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jebiga....ja to muvanje shvatam kao da sam na pijaci....ako pipneš moraćeš i da platiš :)

ali korisno je znati i ovo što si rekla, ko zna možda zatreba uskoro :) :) :) ali ajde kaži iskreno: ne bi ti smetalo kad izađeš u neki klub/diskoteku/kafić da te svaki (ili skoro svaki) muškarac pipne/štipne/i sl? pobogu pa pipanje je dozvoljeno :)

 

da, a pogotovo ako pipkas obucen (samo) u bez mantil... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha nije ni muževno :mrgreen:

Sta nije?! Jel znas ti koliko zena obozava muskarce sa ljubavnom tepihom? (iako nisam jedan od njih)

 

 

Vas trojica ste experti za skretanje sa teme i super se dopunjavate. (Mene opominju, ne znam kako je sa vama)

Mene jos niko nije upozorio, ali nikad nije kasno.

 

Muvanje medju gay populacijom je specijalna tema. Tek tu što ima bisera + što se muče ko je pasivan a ko aktivan, mada je to muka i kod strait parova :)

Ovaj, sorry sto cu biti grub, ali NAS TO NE ZANIMA!!!

 

...ovo si greškom stavio avatar pa ne znaš da promeniš...

Pa sta je nekulturno u sisi?

 

:)

 

Jel ti se desilo da riba ne opere lepo zube? :) Tada nastaju cuda, :) mislim da je to najveci blam koja je ta devojka dozivela....Odvratno mi da pricam. :)

:puke: :puke: :puke:

 

A sad on topic: nisam 5 godina muvao, jer toliko dugo imam devojku. Skoro sam i zaboravio kako to izgleda.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...