Jump to content

Muvanje- sve sto niste hteli da znate ali vam pise ovde....


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

U principu najvise cenim kada lik pridje i onda me pozove da odemo na pice neki dan da se upoznamo, a ne da zeli sad i odmah, nebitno sto ja to ne prihvatim, ali eto, makar ga vise cenim.

I nikad ne dozvoljavam da mi placaju pice, ili pola-pola, ili jednom ti , jednom ja.... da lik stalno placa - ne dolazi u obzir

Sta tu ima lose ako neko zeli sad i odmah??? Jel tebi iskustvo govori, da svi muskarci, mogu svaku ribu "sad i odmah"?? treba da ti bude cast ako te je neko pozelo "sad i odmah". Na tebi je da odlucis da li zelis "sad i odmah" Krajnji cilj je karanje, ali ti ga vise cenis, sto duze odugovlacis karanje, koje ce tebi doneti zadovoljstvo. Da su sve ribe kao ti Seagal nista ne bi povalio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iz mog skromnog izskustva mogu reci da ribe koje najvise pricaju kako imaju decka i kako zbog toga se ne muvaju sa nikim, ne varaju, ne pomisljaju na to .... e upravo te ribe se najvise sexaju .... cak i one udate, to jest pogotovo te ;)

 

Ja najvise volim ribe koje tacno znaju sta hoce i uvek su spremne to da kazu i to mnogo cenim. Ali na zalost, kao i kod vecine muske populacije, vecina ne zna sta hoce, koliko moze i tripuje se da je ne znam ni ja sta .... jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz mog skromnog izskustva mogu reci da ribe koje najvise pricaju kako imaju decka i kako zbog toga se ne muvaju sa nikim, ne varaju, ne pomisljaju na to .... e upravo te ribe se najvise sexaju .... cak i one udate, to jest pogotovo te ;)

 

uhh...te udate su najbolje! prorade im sve dizne jer imaju muza kretena-sponzora . naucno je dokazano da su zene seksualno najaktivnije od svoje 30-te do 40-te godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zene valjda kada se udaju posle nekog vremena se smore i onda pocnu da razmisljaju "a u picku materinu, sta sam se ja koji qrac pazila i cuvala za ovog debila, daj sad da nadoknadim" i onda krenu opako da se sexaju :D Naravno ne sve, ali jedan dobar deo. I tu ne moras mnogo da se cima, mucis muvajuci, one tebe same nadju i namame :D Pogotovo te sponzorke koje su se udale za pare pa im fali kvalitetan sex u zivotu ;)

 

A lako ih je provaliti - samo seru kako vole svog dragog najvise na svetu i kako ga nikad ne bi prevarile :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u pravu si. Nemam iskustva sa udatim zenama :) , ali tako te devojke koje pricaju: "Ja imam decka, volim ga, dugo smo zajedno..." Kurac malo. I onda kad se probude sutradan i jadaju se nekom pa na pitanje sto je to uradilo kaze : " Joj ne znam, mislim on mi se ne svidja ali eto, ne znam" :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A lako ih je provaliti - samo seru kako vole svog dragog najvise na svetu i kako ga nikad ne bi prevarile :D:D:D

 

Znam gomilu takvih :da:

 

Bolja je varijanta cjutish i gledash svoja posla. Da ne cuje zlo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zene valjda kada se udaju posle nekog vremena se smore i onda pocnu da razmisljaju "a u picku materinu, sta sam se ja koji qrac pazila i cuvala za ovog debila, daj sad da nadoknadim" i onda krenu opako da se sexaju :D Naravno ne sve, ali jedan dobar deo. I tu ne moras mnogo da se cima, mucis muvajuci, one tebe same nadju i namame :D Pogotovo te sponzorke koje su se udale za pare pa im fali kvalitetan sex u zivotu ;)

 

A lako ih je provaliti - samo seru kako vole svog dragog najvise na svetu i kako ga nikad ne bi prevarile :D :D :D

Zato ja neću nikada da se zenim.

Svaka čast za post :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Bolje je cutati i biti smatran glupim nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju

Potpis.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zene valjda kada se udaju posle nekog vremena se smore i onda pocnu da razmisljaju "a u picku materinu, sta sam se ja koji qrac pazila i cuvala za ovog debila, daj sad da nadoknadim" i onda krenu opako da se sexaju :D Naravno ne sve, ali jedan dobar deo. I tu ne moras mnogo da se cima, mucis muvajuci, one tebe same nadju i namame :D Pogotovo te sponzorke koje su se udale za pare pa im fali kvalitetan sex u zivotu ;)

 

A lako ih je provaliti - samo seru kako vole svog dragog najvise na svetu i kako ga nikad ne bi prevarile :D:D:D

Nadam se da meni ovo nece da se desi.Trenutno sam u fazi kad mi se sere od muskog roda. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da meni ovo nece da se desi.Trenutno sam u fazi kad mi se sere od muskog roda. :lol:

 

 

Jaoj da te sad cuje Stivi :D

 

@Veronika: Ja nisam rekao sve, nego jedan dobar deo, ne postoji crno-belo, sve je individualno.

 

A ja imam tu dobru osobinu da nista ne primam previse licno, nisam emo, ne verujem nikome 100% tako da i kad dozivim neki sprud ne potresem se previse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

XD

e ljudi ovako moj ortak

njega ostavila jedna likusa s kojom je bio dosta dugo

i lik je napisao pesmu koja se zove *Crying in the rain* i tako je mocna pesma jbt ima dosta emocija

I NIJE EMO PESMA VEC NEKI THRASH

e da i kad je mene jedna likusa zajebala ja sam napisao jednu goth pesmu i do jaja je ali je *Crying in the rain* bolja

Share this post


Link to post
Share on other sites

XD

e ljudi ovako moj ortak

njega ostavila jedna likusa s kojom je bio dosta dugo

i lik je napisao pesmu koja se zove *Crying in the rain* i tako je mocna pesma jbt ima dosta emocija

I NIJE EMO PESMA VEC NEKI THRASH

e da i kad je mene jedna likusa zajebala ja sam napisao jednu goth pesmu i do jaja je ali je *Crying in the rain* bolja

i?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nase devojke imaju jedan veliki problem a to je glava. Danasnji momci takodje imaju problem a to je sabanizam i zatupljenost mada ovo prvo ide sa drugim. Ljudi su podeljeni i isuvise je predrasuda prema "drugacijem" i zato i jeste tako.

 

Jedna stvar koju volim kod nasih devojaka je sto su "tvrdjave" pa treba da se boris za nju. To je za psotovanje. Sa druge strane ima toliko grobova koji "drze do sebe" i uemsto sto prosipaju teroije uspesne veze trebalo bi da stanu pred ogledalo i da prestanu da jedu.

 

Da imamo malo normalnije drustvo nikada ne bi bio problem da "metalac" startuje neki "fensi" devojku ili pak slicno ali na zalost podeljeni smo, mislim vecina njih, ima i onih ukljucujuci i mene koji sam stvarno po pitanju toga neutralan i provodim vreme sa svima i imam neki svoj fazon(stil).

 

Znam da se nisam dovezao na druge postove ali to sam hteo da kazem. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nase devojke imaju jedan veliki problem a to je glava.

капирам те. и ја понекад тако мислим, како да им одсечеш главу а да им сиса остане свежа бар недељу дана.

али онда узмем лек и буде ми боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj da te sad cuje Stivi :D
Pa zna on sve.Jebiga,kad zivis u kuci gde preovladava suprotni pol,mora da ti se prisere kad tad.Nego,ajde neka nam ovi mladji kazu kakve se sad fore koriste za muvanje,posto ovde ima nekih koji su zaboravili kako to izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar koju volim kod nasih devojaka je sto su "tvrdjave" pa treba da se boris za nju.

 

'Бем ли га да ли сам чист, али мене такве цурице невероватно пале, узбуђују, распламсавају ... :mhihi:

 

Онако типичан БГ нагласак, перманентно чуђење када одвалиш нешто,

трепкање мистериозним окицама, дигнут прћасти носић к'о да чачка звездице ....

 

Ух ух сад сам се вала баш узбудио, зајебите са оваквим первертидо темама! :)

Edited by Неша Мастејн Сатријани Ух!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...