Jump to content

Održavanje domaćinstva (život bez matoraca)


Zen

Recommended Posts

Naravno.

Sta ti korsitish za brisanje podova?

 

Pokushavam vec neko vreme da nadjem neki odgovarajuci proizvod za odrzavanje laminata po razumneoj ceni.... Ima li predloga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.

Sta ti korsitish za brisanje podova?

 

Pokushavam vec neko vreme da nadjem neki odgovarajuci proizvod za odrzavanje laminata po razumneoj ceni.... Ima li predloga?

samo valznu krpu, ja ne znam sta vi prosipate i kako zivite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nema šanse da ću živeti s cimerima, tako mogu i da ostanem kod kuće. Sve kućne poslove (sem pravljenja kolača :)) umem da radim, mnoge već i radim godinama, a pošto bar petnajst godina idem u prodavnicu svaki radni dan, u raznim finansijskim situacijama, umem da kupujem i namirnice i hemikalije. Problem je odjednom živeti ako su ti sve roditelji radili, pa tako sam čuo i "ali ja ne umem da presvučem krevet" od nekoga ko ima 18 godina (pošto je ipak gurnuti jastuk u jastučnicu posebna veština koja se mukotrpno vežba godinama).

Edited by Kakashi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уредан сам, не правим свињац по туђим собама, али не дам ни у мојој неко да прави срање. Моја соба је најуреднија у целом дому, а ни код куће не влада неред.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da se na TVu vrti reklama za neko sredstvo specijalno za laminat.

ja imam parket i koristim najbolju stvar na svetu - Pronto. Onaj u spreju skida cak i osusen korektor a ne osteti. Samo posle svih Pronto proizvoda pod je klizav :D

Dajte mi savet kako da sa najsvetlijeg parketa sklonim djubre iz sitnih (tankih a vrlo dugackih) ogrebotina? :(

Ozbiljno cu jednog dana da sve to presmirglam i ofarbam u drugu boju. Dosta mi je vise. Povrh svega plocice u kupatilu na neku foru privlace djubre na sebe iako nisu svetle, mogla bih da se zakunem da upiju sve sto stignu. Fuge cistim Cilit BENGom :) poprskas i za pola h-h jako izribas, budu kao nove.

 

Za kupatilo najjaca stvar - Domestos :rockdevil: Moj decko time pere sudove kad se ustoje nedelju-dve :) Napunis kadu sudovima, sipas to preko i ne vracas se kuci par dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мистер Пропер је геј! :)

 

Mистер ПроСер је ултра геј! ;)

 

бај д веј ... Колико сам до сада скапирао, доста је вас из унутрашњости који студирају у БГ-у.

 

Ако се варам, демантујте ме ... сва срећа што ми је Ниш универзитетски град, не бих издржао ни 3 дана са цимерима.

 

Поклао би их на спавању! :twisted::)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se pohvalim da imam vrh cimerku! :cool: Nista joj ne smeta,navikla je ushi na metal,boli je dupe za sve...Jedino sto nista ne umije da (po)spremi pa ja sve radim ali ne mari,navikla sam.

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

аммм...

 

Тражим цимера да ми улепша живот за време будућих студија.. Да буде висок, дугокос, паметан, да лепо кува и још боље чисти..

 

Своје биографије и слике слати на ПП.

 

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

аммм...

 

Тражим цимера да ми улепша живот за време будућих студија.. Да буде висок, дугокос, паметан, да лепо кува и још боље чисти..

 

Своје биографије и слике слати на ПП.

 

 

:) :) :)

 

a kad te budu videli i najhrabriji će odustati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...