Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Sinoc sam dekao onu Manastirku sto ima da se kupi svugde

Najgora brlja ako ne i vestak :) ujutro mi se sve vrtelo po stomaku a popio sam mozda 4 casice-ko da je to nesto :)

A povrh svega kada sam se vratio iz grada uzeh ja da gledam onu bolestinu Testuo The Iron Man-i kada je krenula scena u kojoj onaj lik sam sebi sece butinu britvom i gura u nju zardjali sraf uz naravno potok krvi osetio sam odjednom da mi nije dobro-pocelo je da mi se mraci pred ocima i da mi biva muka-jedva sam se dovukao do kupatila i umio 'ladnom vodom i ubrzo se skljokao na krevet-dal je od alkohola proradio uslovni refleks gadjenja ili sta vec-ne znam :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуче сам пио Ефес, изненадио сам се. Није уопште лоше, мада не може да се пореди са Јеленом које сам данас тукао уз роштиљ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуче сам пио Ефес, изненадио сам се. Није уопште лоше, мада не може да се пореди са Јеленом које сам данас тукао уз роштиљ.

 

moje omiljeno pivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ах, то ли је. Знам, није вам било лако у полуфиналном реванш окршају. :mhihi:

Је л' си дрмнуо коју лозовачу на екс, за утеху ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

У. Пилс Плус. Ја сам то пиво цирк'о док још нису постали фенси и кренули у рекламирање.

 

У мојој селендри покрај Пирота су увек импортовали само тај бренд. Могу да кажем да се капира с љуте папирке ки млад брачан пар.

 

|подршка| ако се нису комерцијализовали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...