Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Danas sam na vreme ukapirao maestralnom upotrebom svog istancanog cula mirisa da mi zena sprema govedji perkelt (nenadmasan),

pa sam napravio mali intro u vidu nekoliko ohladjenih domacih kruski (from Temerin, domestic blend).

Trenutno se bavim isisavanjem sadrzaja odgovarajuceg broja Amstel plehova, mogu odgovorno da izjavim da nije rdjavo...

Edited by Nemethor

Share this post


Link to post
Share on other sites

To radim samo nocu posle 20h da bi zaboravio sve gluposti koje sam cuo preko dana. Samo gandza ceo zivot i nema problema. Alkohol je mnogo gori u svakom pogledu. Pravis budalu od sebe kad se napijes. Na travici mozes ceo dan da kuliras i budes normalan.

 

Znaci to je fora, ako neces da budes budala u zivotu cepaj samo travu. I zvuci kao neka izreka drevnih tibetanskih mudraca. Sad kad razmislim, uvek kad ih covek vidi deluju nekako opusteno i nasmejano, a i tvrde da mogu da lete. A mi ovde na Balkanu drzimo se naseg zastarelog patrijarhalnog alkohola dok nam se ceo svet smeje, na celu sa tibetancima (koji ne mogu da se zaustave od smeha).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зјој, нека акција у маркетима једне фирме, Гуарана у наредних месец дана кошта 35 динара. Мислим да ми јастук више неће требати. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da i ja napisem,dosadno mi je a ne spava mi se.

Voda,cokoladno mleko,vocni sokovi i likeri raznih ukusa.

 

Verovatno cete me sad zajebavati ali preterivalo se ranije i ogadilo se,u srednjoj sam dve godine isao sa alko ekipom na elektro praksu u pivaru.Tad se stvarno slusao Tankard najvise i to Zombie attack i The morning after...I bili su elektro shokovi na traci gde se tochi.Jedan dan pijemo samo mala 033,po 15 komada ubijemo za jedno pre podne bez leba jer niko nece da ide za dorucak.Drugi dan biramo samo bele flase,treci dan zelene dok na kraju nismo poceli da iznosimo krisom ispod jakne da imamo i za uvece pa nas portir pohvatao.Cista narkomanija ali to je sada samo slavna proslost.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leto je godišnje doba piva. Najviše volim ovo...

 

l_720e4aaf3c3644e3a2c57d49089d55f7.jpg

 

Uff kako odoleti kad ga vidiš; još po ovim vrućinama...

E sad mi se pije, a na poslu sam...ima samo rakije brlje.

 

Inače ovih dana sasvim lepo paše i votka sa švepsom, a već se danima spremam da sa društvom napravim pijanu lubenicu ali nikako da stignem...možda za ovaj vikend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorki list u kombinaciji sa Guaranom. :D

 

Evo vam jedan recept...

 

crno vino

belo vino

Sprite

Coca-Cola

đus

pivo

malo, ali malo vodke

 

Moj izum u trenutku ludosti. Napila sam osmoro ljudi, a neki me i dan danas krive za incidente... Otuda mi i nadimak "Koktel ubica" :), no da ne duzim... PROBAJTE! :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se sve ovo smucka, imaš utisak da piješ sokić... I piješ, piješ, piješ... I onda šta bude. :)

Zanimljivo da mi se tad ništa specijalno nije desilo, a jednom sam popila dve čaše vina i nikad mi nije bilo gore. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pivo (Sarajevsko, Žuja, Paulaner, Velebitsko, češke jebeno skupe pive), medica, orahovica, bambus, gin-tonic (kad se ima love), tequila zlatna (kad se ima vise love),,...

 

Najodvratnija pica ikad: vodka koja mi se smucila i vino "Ružica" (jednom i nikad vise), Ballantine's, kojekakve rakijetine od 801%...

 

@Fail - losa rabota, losa :) :)

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пре две године пијемо ђус водку цело вече, уживанција. Пред зору нестане водке. Онда смо прешли на ђус пелинковац. Не ваља. Никако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...