Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

stvarno sad kad pogledam, nije mi jasno kud sam se zaletio, svakako nisam iz tvog posta mogao da zakljucim (mora da sam nesto pogresno razumio/procitao) da si pio prvi put tako da povlacim rijec.

Nema problema, prika. Važno je da se cuga. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravcu da i dalje ne probam? :D

 

Imam litru neke Loze kupovne što sam dobio za rođendan...stoji mi u vitrini.

 

da u tom pravcu.. :da:

 

hah pa ti imas efikasno sredstvo za podmicivanje svih mogucih drzavnih sluzbi..

 

pametno upotrebljeno,na pravi nacin i u pravo vreme,moze biti veoma korisno...kad ga vec ne pijes...

 

ili mozes zice za gitaru da ocistis...

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te kupovne bolje prospi odmah, ili daj nekome da ih popije. Sve je to 96% etanol, razblažen vodom, u koji je dodata aroma kajsije, šljive ili nečega drugog po potrebi.

 

I bre da prosipam...flaša košta preko hiljadu dinara. Ima i svo ono fensi pakovanje. Vršački Vinogradi...

 

To ću nekom da poklonim :)

 

edit: baš to što kaže Vjerica :)

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jelen je odvratan.Lav je gospodsko pivo.

 

Slazem se za lav. Posle nekoliko godina podosta uzdrzavanja od alkohola ovog leta sam mu ga dao po pivu i najbolje mi je lav. Inace pijem redovno martini i apsint koktele.

 

 

Inace najjace pivo koje postoji je Newcastle Brown Ale. Svake godine iz Svedske mi buraz donese po jedan friz. Uhhhh!!! Sramota je za nase Beer festivale da nemaju Ale piva koja su svetlosnim godinama bolja od ovih govana sto pijemo. Jedini Ale je Ginis, ali on je crn a ja ne gotivim crna piva.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se za lav. Posle nekoliko godina podosta uzdrzavanja od alkohola ovog leta sam mu ga dao po pivu i najbolje mi je lav. Inace pijem redovno martini i apsint koktele.

 

 

Inace najjace pivo koje postoji je Newcastle Brown Ale. Svake godine iz Svedske mi buraz donese po jedan friz. Uhhhh!!! Sramota je za nase Beer festivale da nemaju Ale piva koja su svetlosnim godinama bolja od ovih govana sto pijemo. Jedini Ale je Ginis, ali on je crn a ja ne gotivim crna piva.

 

I meni je bolji Lav-Jelen mi je oduvek nekako imao bljutav ukus ;)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jelena su ruzne glavobolje. Jedna flasha mi dovoljna da umirem ujutro. Sve ostalo bez problema.

 

 

@ hefest

ti idi pa nauchi nashe da ne prave lager i pilsner

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti idi pa nauchi nashe da ne prave lager i pilsner

 

Pa realno nasa piva su sranje,tacnije ona koja se najvise pumpaju u medijima-Jelen pogotovu,Lav je jos i ok

Vec rekoh gore da ih Jagodinsko sije debelo

Najbolje pivo sa prostora bivse Juge je po meni Lasko,a tek crno sto je extra-mogu pod prozor da mu pljunu i daleko zvucniji brendovi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se proshle godine navadio na Zajecharsko i zao mi je shto ga nije bilo na beer festu. Da li ga josh uvek ima u proizvodnji?

 

Inache sam od pochetka svoje alkoholne avanture vezan za Nikshicko. Ima tachno onu gorchinu koju volim. Ili mi se tako chini jer cu celog zivota biti pod utiskom tog prvog gutljaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se proshle godine navadio na Zajecharsko i zao mi je shto ga nije bilo na beer festu. Da li ga josh uvek ima u proizvodnji?

 

Inache sam od pochetka svoje alkoholne avanture vezan za Nikshicko. Ima tachno onu gorchinu koju volim. Ili mi se tako chini jer cu celog zivota biti pod utiskom tog prvog gutljaja :)

 

Ne znam za Zajecarsko,ali ovo Niksicko sto se ovde puni po licenci nije nista spec-da ne kazem sranje

Kazu da je crnogorsko Niksicko extra,ali to nisam jos probao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima u tempu (blizu mi, mozda ima i u drugim hipermarketima) nik gold i shije ovu apatinsku abominaciju

 

kazem "abominacija" jer sam pocheo sa oridjinal crnogorskim, ali pijem i ovo jer je i dalje bolje od jelena :)

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

lasko je ok ali ja vise volim domaca piva, pogotovo jelen (iskljucivo u staklenci naravno)

nasa piva generalno imaju specifican "underproduced" smek i to je ono sto ja volim

 

lav u dvolitrama je ok, dok apatinska pivara jos nije usavrsila tehnologiju punjenja u plasticnu ambalazu posto su jelen i apatinsko u plastikama blagi uzas

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...