Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Njemačka piva mi se generalno dopadaju. Iako nisam ljubitelj svijetlih, ovo mi se baš dopalo big_schofferhofer-hefeweizen.jpg. Dunkel varijanta još bolja :D Probala sam i tajlandsko svijetlo 26499011_H.jpg?identifier=adea092c5f44d3f2cc5c7f60364dec24. Ono je isto dobro, al' ne k'o ovo prethodno :D A najmanje mi se dopalo indijsko pivo Cobra :haha:3781-0w0h0_Cobra_Beer_Cobra_Beer_From_India.jpgSirijsko pivo ne bih više popila ni da mi platiš. Zaboravila sam i kako se zove. Oni ga piju sa limunom. E da, libijsko pivo je odlično. Almaza.jpg. Tajlandsko i indijsko nisam pila u njihovoj postojbini, već u Berlinu :D Leffe tamno obožavam. U "Fidelu", na samom kraju Strahinjića Bana imaju neko "mutno manastirsko". Mislim da je spm_a1004-fhw-bottle.jpg?w=450&h=600. U Novom Sadu postoji pab "Berliner". Tamo služe 5-6 vrsta Schneider Weisse-a schneider_weisse-bottle.jpg.

Edited by Kokopelli
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Апсолутно је јасно ко је овде човек професионалац.

 

Vinjak je najgora žestina u univerzumu.

Lepo je rekao Axe na nekoj temi, pre koju godinu: Ne pijte deco vinjak. Ako je neko umro od alkohola, umro je od vinjaka.

I zaista... one matore ljude što su pronalazlili u snegu smrznute, tokom proteklih godina... svi piju Vinjak.

 

Ma ja se ne opijam, nisam se preparirao godinama, pa zato gledam na alkoholna pića kao i na svako drugo. Zato kažem da mi ukus vinjaka nimalo ne odgovara, za razliku od nekih piva ili vina.

 

Ja sam se od neke 18-te do 25-26 god. opijao maltene svakodnevno svakojakim žestinama (i celo društvo u kojem sam bio).

Vinjak je zlo. Potpuno si u pravu.

A pili smo i neke jeftine džinove, sumnjive seljačke rakije... i ko zna šta sve ne.

 

Generalno, najgora za mamurluk su slatka žestoka pića (Rum, vinjak, liker)...

Ako čovek sa tim pretera, gore mu je nego sa bilo kojim drugim pićem da pretera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vinjak je pravo pice...najjaci zest...ja sam celo proslo leto lokao vinjak i nijednom nisam bio u snegu...

sve zavisi od tolerancije...ja ne mogu crno vino da pijem...kada to pijem onda imam tri dana fleseve sta sam radio to vece kada sam ga pio...sklapam sliku sta sam radio to vece...i onda stalno sebi u neverici postavljas pitanje:"pa jel moguce da sam to uradio"...ko da si bio u vijetnamu,pa ratni flesevi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, da se ne lažemo, pije se pivo... ostalo šta naleti.

Evo, juče probah ovo "novo" mutno apatinsko:

2902.jpg

Nije da baš vopće ne valja... ima neki kiselkasti šmek... pšenica, cele klice, kurčevi palci... ako je pivo, ima da se pije.

Večeras trčanje, pa lav i ondak temno nikšićko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стварно,сви живи пљују тај вињак и причају да је зло. Мени се одједном свидео,од Нове године искључиво вињак. И никад немам некк мамурлук,само ми падне шећер кад се баш убијем,па поједем по 15 палачинки.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Карнисеро не греши, а ви пијте Јелен пиво буђаво.

Нема горег пива.

 

Апсолутно сагласан. Не капирам како толико људи пије то говно од пива. А горих пива има,мада дискутабилно је да ли се Мерак и Мастер смеју назвати пивима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...