Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Пио сам у суботу неку лозу што је производи Прокупац. Оно срање као да су маст унутра сипали! Без проблема да се маже на 'леба и да се дода алева паприка. Цео дан ме јуче од тога глава болела.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја још нисам пробао неку "фабричку" ракију да ваља. Избегавам у широком луку,ако има шта домаће дај,ако нема онда ништа.

Иначе,рече Платан да је Апатинско лига...Јесте,седма свазилендска. То говно су служили на 18. рођенданима. Апатинско,па још млако. Крв ти јебем,хлороводонична киселина је рајски сок за оно.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја још нисам пробао неку "фабричку" ракију да ваља. Избегавам у широком луку,ако има шта домаће дај,ако нема онда ништа.

Иначе,рече Платан да је Апатинско лига...Јесте,седма свазилендска. То говно су служили на 18. рођенданима. Апатинско,па још млако. Крв ти јебем,хлороводонична киселина је рајски сок за оно.

 

Бежи бре, то Апатинско никад нисам волео. А то кад се згреје... :puke: :puke: :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ja sam pocela rakiju da rokam kada sam imala tesku gusobolju i kada septolete jednostavno nista nisu uradile, jabukovaca leci sve :haha:

Ja šmrčem rakiju kad imam tešku kijavicu.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...