Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

@Генерални: Теже у смислу да не могу да се напијем.

 

Коњак нема код нас да се набави квалитетан.

 

Ваљда ћу скорије до села, па да покупим буре ракије. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доносио ортак из Француске, па знам. А и стоји да не бих квалитет такав да приуштим.

 

Ne znas.Kao sto ne znam ni ja.I niko ovde.Pravi kvalitet kosta 1000-2000 eura po flasi minimum.Ovo od 40-50 eura pa malo navise sto ima kod nas po free shopovima i malo kvalitetnijim prodavnicama da se kupi je kerov kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znas.Kao sto ne znam ni ja.I niko ovde.Pravi kvalitet kosta 1000-2000 eura po flasi minimum.Ovo od 40-50 eura pa malo navise sto ima kod nas po free shopovima i malo kvalitetnijim prodavnicama da se kupi je kerov kurac.

 

Upravo, vidjao sam flajke od vishe hiljada evra, chasha toga se u kafani naplacivala po 50-60, a neke su stizale i do 100.

 

Kad smo kod skupih "njak" pica - video sam u prodavnici Rubinshtajn za 8650 dinara, onaj XO (extra old). Prosto mi je neverovatno da vinjak moze da se spakuje za prodaju kao fino pice :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinjak je meni bas prelepo pice i kao sto kaze Jare teze se napijam od njega :( jbg kada ceo letnji raspust provedes sa flasom vinjaka oguglas na isti,ali nisam alkohol piJo ima 2 meseca (kuliram :cool: ) ,samo VODA,sokovi(samo negazirani),cajevi i neskvik :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da se spominju nekakva bezalkoholna pica, da dodam onda da ja definitivno najvise pijem kafu. I to onu crnu bez secera, tursku. Kafu sam poceo da pijem odnedavno, tek pre par godina i pijem po 4-5 velikih solja dnevno.

Kofein stimulise moju mentalnu aktivnost do neslucenih razmera i odatle crpim silnu inspiraciju za trolovanje, a to je ujedno i odgovor Lemiju koji me je prozivao da se drogiram jer se zacudio odakle mi tolika inspiracija za proseravanja po forumu.

Ukratko, moze se reci da pijem kafu ko Volter.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...