Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Ајвар искључиво као прилог. Највише волим да правим сендвиче од уштипака, младог сира, сувог меса, куваних јаја и ајвара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukucao sam čak i Novi Beograd, odmah je prepoznao, ali me smešta u blokove, oko Kineza. :haha:

 

Edit: A jes' lepo kad si na NBG-u, a nisi u blokovima. :cool:

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vec 3-4 meseca bez Coca-cole , nije da mi ne fali , ali se zestoko borim ....

Svaka cast , ja posto vodu ne pijem , ne vidim nacin da se odreknem i Coca cole . U najgorem slucaju 3-4 dana fanta pa onda opet Cola . Najebo sam skroz za koju godinu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail ce cepati bambus ! Mada , sisica , mogao bi da cepi vise od litre . Osim ako je neko jebacko domace , od te litre trne i Trne ! Domace vs kupovno je minimum 3:1 za domace . Ja jednom klopao neko negotinsko belo domace , lego pjan - ustao pjan . Nikad jaci osecaj . Ne kaze Vale za dzabaka , ovo sto jedemo (srnetina) i sto pijemo (vince) su pili Milos i Lazar !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prestao da pijem sve sokove, ne treba mi taj šećer. Kisela i obična voda, čaj i bar litar mleka svakog dana, ništa drugo mi ne treba.

 

Koje mleko ? opet smaram sa Ellom , ali pij to , 0.5% masti , ono redovno ima 3% , velika je razlika ...

 

Hail ce cepati bambus ! Mada , sisica , mogao bi da cepi vise od litre . Osim ako je neko jebacko domace , od te litre trne i Trne ! Domace vs kupovno je minimum 3:1 za domace . Ja jednom klopao neko negotinsko belo domace , lego pjan - ustao pjan . Nikad jaci osecaj . Ne kaze Vale za dzabaka , ovo sto jedemo (srnetina) i sto pijemo (vince) su pili Milos i Lazar !

 

Kakav bambus , nisam gej , spricer , hriscanski , srnetinu jedem cesce nego ti prasetinu , ja slusam Manowar samo divljac dolazi u obzir .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje mleko ? opet smaram sa Ellom , ali pij to , 0.5% masti , ono redovno ima 3% , velika je razlika ...

 

Pošto sam poslednja dva meseca proveo kod kuće, ne kupujem mleko u prodavnici. A kad sam u Beogradu, pijem samo subotičko sa 2.8%mm. Ne mogu da pijem ono nemasno, nije mi ukusno. Na to se burazer loži, stvarno vi manijaci za vežbanje niste normalni. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pijes po malo i brzo se naviknes i meni je bilo neukusno prvih par puta . Mada ako si sve sokove izbacio pola posla si odradio sto se tice zdrave ishrane . Mast iz mleka i zumanca ne spada u zdrave , tako da sto manje to bolje ;)

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...