Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Posle vina koje je služeno Putinu, kad je bio ovde u poseti, koje je baš imalo ukus grožđa i bilo veoma pitko i savršeno, retko kad uzmem da pijem bilo koje vino.Znam samo da je neka domaća vinarija u pitanju, ali do sada nisam ni našao koja je u pitanju ni kako se zove to vino. :udri: :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видим популаризовао се чешки Бад код нас, много добро пиво. Једно време сам редовно цепао иако је скупо било, можда и најбоље пиво које може да се купи у Србији.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чешки је Бадвајзер, Бад је амерички. У ствари, у Америци се бад продаје као бадвајзер, али у Европи су морали да промене име због оригиналног чешког бадвајзера.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu, koncept mi se ne sviđa, ja najviše volim pravo vino (moje domaće :wub: ), a ne ove voćkaste zajebancije pune šećera. Al' dobro je kad je jeftino i nema drugo. :D

Kamo sreće da jeftina kupovna vina imaju onu pravu voćnu aromu vina, više kao čudni kiseli sok sa dodatkom alkohola i dve-tri kašike šećera.

 

Koliko ceniš tvoje domaće? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

novosadsko je kiselije malo (meni) i standardno za tu pivaru varira kvalitet baš, mišljenja sam da nesposobni ljudi tamo rade. može ti naići sasvim dobra i sasvim ogavna flaša.

a original zajc (kako mi reče čovek koji pravi svoje pivo, a čitah i po netu o tome) je generalno dobar zato što koriste slabije konzervanse (ili šta već), koje su koristile i ostale naše pivare, ali su sa dolaskom ovih inostranih brendova prešli na novije, jače, zbog kojih pivo duže traje, ali gubi na ukusu. moguće je takođe da koriste domaće sirovine...

novosadski zajc je pokušaj da se to koliko-toliko iskopira. po meni nije loše, ako imaš sreće.

 

vizuelno, pravi zajc dolazi samo (koliko ja znam) u zidarskoj flaši, NS varijanta ima i u plastičnoj 2l, limenci i modernijoj flaši svetlije etikete.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Booster je bas dobar... Od svih tih, jedino me on kao "radi". Na poslu imamo pun fridz guarane, niko ne pipa, to sranje izgubilo na snazi odavno... E al zato Ledeni Kvas od narandze satirem. Ima ukus kao jafa keks, zamislite jafa keks u tecnom stanju :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni ultra enerdži ima najbolji ukus od svih tih energo napitaka. slađi je od bustera, a posebno od guarane.

red bul je za budale.

 

sinalko enerdži se više ne proizvodi, ali mi je vazda bio prvi pik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neko vece sam imao to nezaboravno iskustvo da probam albanski brendi - Skenderbeg. Majko mila, ala je ono dobro! Kapiram da je to ujedno i jedina prilika da se susretnem sa istim jer je flasa delovala prastaro, circa 10-15 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...