Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Zaista zna oduzeti jako puno vremena...secam se kada je FM 2007 izasao,jedne subote se budim ujutro,negde oko 09.00h bilo i ukljucim fm.Sledece sta registrujem je zvonjava mobilnog telefona,i poruka "Ej bre konju,dolazis ti?!?" . Bio je to drugar koji me je cekao u gradu,bilo je 22.00h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NBA 2k11 verovatno najbolja sportska simulacija na PCu ikada, neverovatno koliko je dobro odrađena odbrana, animacije, potezi, oduševljen sam.

ovo.

 

 

ne mogu da verujem da je ovako dobra igra. jedino je fintiranje malo slabije nego u prethodne 2, ali sve ostalo je fenomenalno. predivne animacije i kretanje igracha. pored ovoga i pes i fifa mogu da se zaborave.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo.

 

 

ne mogu da verujem da je ovako dobra igra. jedino je fintiranje malo slabije nego u prethodne 2, ali sve ostalo je fenomenalno. predivne animacije i kretanje igracha. pored ovoga i pes i fifa mogu da se zaborave.

 

 

 

Kako uopste fintirati na tastaturi? Supci umesto crossover kontrole stavili fake pass, sto je skoro i nepotrebno...Da nem' gamepad sa pecurkama ne znam ni kako bih ovo igrao uopste...Posle NBA Street v3 ovo je najbolja sportska igra koju sam igrao :rockdevil: FIFA smara, btw...

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako uopste fintirati na tastaturi? Supci umesto crossover kontrole stavili fake pass, sto je skoro i nepotrebno...Da nem' gamepad sa pecurkama ne znam ni kako bih ovo igrao uopste...Posle NBA Street v3 ovo je najbolja sportska igra koju sam igrao :rockdevil: FIFA smara, btw...

nemam pojma josh kako se fintira, juche sam tek instalirao. moze na dugme za clutch, ali to nije crossover vec vishe neko cimanje samo. na dugme koje je ranije bilo za okret/skok sad jeu napadu ubachena finta posle koje igrach staje i mora da doda ili shutira. debilno skroz.

 

ko provali kako se radi normalan crossover neka napishe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na clutch je hesitation, i onda u kombinaciji sa tim dugmetom i palicama se rade finte. Ima u practice mode detaljan tutorijal. Daklem, nema gamepada = nema finti. A ono nekadasnje spin je sad dobro za step back fintu, zna lepo ispasti odbrambeni igrac na to. A fake pass je totalno nepotreban, jedino sto valja je za alley oop. Odlicna igra, samo jos malo da po'vatam te finte.

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su do jaja nove komande, pogotovo zbog online gde su i najgori noobovi mogli da siluju crossover i rolling, a imam analogni gamepad i preporučujem da svako kupi jedan ako hoće igrati 2k11 u full iksiprijensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kurac sve, nemam gejmped sa analognim dugmicima, a na tastaturi je gotovo nemoguce kretati se sa igrachem i koristiti stikove u isto vreme. ovo za step back fintu je tachno, ali ako se ne povlachish nazad ili  stranu, beskorisno je skoro koliko i fake pass.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u zivotu nisam igrao neku sportsku igru na tastaturi. Specijalno zbog 2K9 sam kupio Saitek Cyborg, i jebo mater ako nije najbolji gamepad na svetu. Cak ponekad i neki FPS igram sa njim :D Bice smesno kad krenem ovo da igram sa drugom koji inace igra na tastaturi pa kad ja krenem da se bakcem sa iso motionom, ima da mi psuje sve po spisku :bigblue:

 

Anywayz, je l' igrao neko manager mode u novoj Fifi? Ja krenuo sa Arsenalom i pobedim prvu utakmicu, i kad sam krenuo sledecu, pola tima ima slabiju ocenu :ph34r:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...