Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Ja sam nekako uspeo da se nateram da predjem original, tako sto sam je igrao fazon pola godine (bez zezanja) po fazon 20ak minuta svaki drugi-treci dan. Dvojku sam probao i nisam stigao ni tutorial da predjem koliko sam se smorio.. u sustini ono sto postane dosadno u kecu vec posle par sati, ovde se samo nastavlja kao da nisi ni stao sa igranjem keca. Inace, igra decenije u najavi... http://www.youtube.com/watch?v=TZ_G6XiHoUA

Edited by Salvation
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je original baš beda.

Znam da sam odmah skinula kako se pojavio, igrala nekih pola sata, iznervirala se i --> uninstall.

 

U prevodu,nemas pojma kakva je igra jer si joj dala pola sata sanse.

Tako se ne moze oceniti igra...i ja sam prvi puta batalio Witchera nakon pola sata i bio mi je sranje,pa sam mu dao jos jednu sansu i oduvao me je.

 

Cini mi se da su napljuvali i original, ali meni deluje zanimljivo. Obrnucu je. Ne znam sta tu moze da bude toliko lose, koljes zombije, plus ima Rpg elemente. Meni dovoljno.

 

Pa nema bog zna koliko RPG elemenata,tu i tamo po nesto.Ali je zabavna do jaja.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valja!!

 

U suštini, igra je prava vestern pucačina. Ništa više - ništa manje. Stripom je propraćena zanimljivom pričom kroz koju se provlače svi mogući prljoši divljeg zapada - Billy the Kid, Buch Cassidy, Ringo, Daltoni, braća James itd (čak kroz igru možeš da sakupljaš "nagete" koje su zapravo karte sa činjenicama o svim tim likovima).

Kroz igru budžiš skilove kojima određuješ tip pucačine. Tipa, da li ćeš ići sa dva revolvera ili sačmarom. Za šta god da se odlučiš imaš budževinu za tvoj tip igre.

Ja, naravno, pičim sa dva revolvera <3 :haha:

 

call-of-juarez-gunslinger-pic-7.png?w=788

 

Takođe imaš sekvence sa duelima.

 

http://www.hardcoreg...13/05/Duel4.jpg

 

Meni je igra hiper zabavna. Nema previše drame, a akcija traje konstantno. Plus mu taj vestern momenat daje na šmekerizmu.

Ko voli takav tip igre, svakako treba da je proba.

Edited by Bourbon Princess

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se juce poceo igrati.Do jaja je igra,zabavna za sve pare.Meni se najvise dopada sto je sve zapravo prica navodnog bounty hountera u salonu,i sto se igra razvija kroz njegovu pricu.Cim mu neko od sagovnornika upadne,radnja se menja.Ono sa apacima je fantasticno,plakao sam. :haha: Sjajno u svakom slucaju,cepace se ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

играм онај World in Conflict, што ми Лунар предложи пре пар страна. одлична је игра. свиђа ми се што није стандардна стратегија, па да има скупљања ресурса, прављења војске и сличних пиздарија. испробаћу и Company of Heroes, коју не знам како сам заобишао, па ћу таман да се после надовежем на други део који излази за пар дана.

 

него, дајте препоруку за неку трку. али да не буду у NFS и том неком фазону. у принципу, нека лиценцирана би била до јаја. типа Toca и компанија (јебем ли га, не пратим баш, па немам појма шта од тих са лиценцама такмичења све излази). играм тренутно Crashtime 5. шта га знам, ок игра, али мало монотона, са не баш неком развијеном радњом, а и нервира ме што је превише линеарна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi bilo najbolje da probas Race Driver GRID, to je takoreci naslednik Toca Race Drivera, nisu bas realna licencna takmicenja ali je blizu. Ali ako hoces bas pravu hard core voznju, moja preporuka je GTR2 (ima FIA licencu), ili rFactor, koji imaju bezbroj modova i staza, ali tu je potreban volan ili barem analogni joypad, jer su bas hard core i ne znam koliko si u tom fazonu...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi bilo najbolje da probas Race Driver GRID, to je takoreci naslednik Toca Race Drivera, nisu bas realna licencna takmicenja ali je blizu. Ali ako hoces bas pravu hard core voznju, moja preporuka je GTR2 (ima FIA licencu), ili rFactor, koji imaju bezbroj modova i staza, ali tu je potreban volan ili barem analogni joypad, jer su bas hard core i ne znam koliko si u tom fazonu...

 

то се тражи. а ако је хард кор, онда још боље ;)

 

фала :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igram Metro jebeni...zaglavio sam u tunelu nakon sto se pobegne od Redsa i dobije od onog cice neki auto.Dodjem do kraja toga tunela i trebam pomeriti onu skretnicu na sinama.Medjutim,nema nikakve interakcije niti mogucnosti da se to sranje pomeri.Pretrazio sam sve one manje prostorije u tunelu,da nema neke struje ili tako nesto,i nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...