Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Ja sam zadovoljan učinkom naših protiv Švedske. Očekivao sam bukaki gori nego od Rumunije, kad ono - naši ne samo da su se dobro držali, nego su mi sredinom drugog poluvremena (kad je bilo 2 razlike za nas) delovali kao ekipa koja je bliža pobedi. Međutim, naši ne umeju da prelome utakmicu - čim su Šveđani poveli 2 razlike, izgubili su živce, a tako velike ekipe ne igraju. Uglavnom, imamo odlične igrače koji mogu da odluče utakmicu i protiv najjačih, ali nemamo uigran tim i odgovarajuću taktiku. Sličan problem kao u fudbalu, veliki u klubovima, u reprezentaciji samo individualno i na mišiće pokazuju kvalitet.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo u Srbiji stvarno navikli na ta sranja kad čovek razmisli. U životu, u sportu, stalno suđenje protiv nas icon_biggrin.gif Realno, tako je, nismo mi ništa umislili da svi kenjaju protiv Srbije. Što sudije sinoć nisu pravile i greške koje bi oštetile Švedsku? A Srbiji su usrali BAR 3 - nedosuđen sedmerac skrivljen na pivotu koji je bio SAM ispred golmana na liniji 6 metara, srušen i dosuđeno 9 metara (u sledećem napadu isključen isti taj Toskić); Napad Švedske sa igračem manje od celih 2 minuta, bez pasivnog napada; i stvarno smejurija ne dosuditi korake kad lik napravi 5 a dozvoljeno je 3 pivopije.gif Mada čudno mi, eno srpski rukometni savez na 4. mestu u svetu na sajtu IHF, a ne dobija nikakvo poštovanje na međunarodnim takmičenjima no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, i Hrvati gube na potpuno istu foru kao i mi. Ako je za neku utehu, pošto su poslednjih godina baš oni dominirali. Sutra lako može da se preokrene, pa da mi dominiramo, u rukometu se odnos snaga konstantno menja. Imamo evropsko na našem terenu, sad neka se izborimo za učešće na olimpijskim igrama i biće prilike za uspehe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvati izgubili od Svedjana ajoj kakav mec. 29-25 za Skandinavce.

 

Da smo mi imali onakvo sudjenje dobili bi garant.Dominirao nas dijasporac Dalibor Doder uvalio covek 7 ili 8 golova a krece se kao silo.

 

Ono sto je sigurno da je ovo pocetak pada Hrvatskog rukometa.Onakve greske na terenu su uzasne za svetskog sampiona.

 

Hrvati naravno isfrustrirani a kako i ne bi.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo zao sto se nisam kladio na rukomet , sve dolazi realno , izuzev onog usera od strane Argentinaca , evo i danas ce Poljaci pobediti sigurno , kvota 1.30 , a mislim i da ce biti preko 4 razlike .

 

Hrvati izgubili od Svedjana ajoj kakav mec. 29-25 za Skandinavce.

 

Da smo mi imali onakvo sudjenje dobili bi garant.Dominirao nas dijasporac Dalibor Doder uvalio covek 7 ili 8 golova a krece se kao silo.

 

Ono sto je sigurno da je ovo pocetak pada Hrvatskog rukometa.Onakve greske na terenu su uzasne za svetskog sampiona.

 

Hrvati naravno isfrustrirani a kako i ne bi.

 

Da u pravu si da su Hrvati danas imali dobro sudjenje , prakticno su ih sudije vratile u igru , Balic vidno ogorcen , mislim da nece on josh dugo igrati za njih , vidi se da mu je pun kurac .

 

Mi sa ovakvim strucnjacima od trenera nista necemo uraditi , u to sam siguran .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je samo zao sto se nisam kladio na rukomet , sve dolazi realno , izuzev onog usera od strane Argentinaca , evo i danas ce Poljaci pobediti sigurno , kvota 1.30 , a mislim i da ce biti preko 4 razlike .

 

 

 

Da u pravu si da su Hrvati danas imali dobro sudjenje , prakticno su ih sudije vratile u igru , Balic vidno ogorcen , mislim da nece on josh dugo igrati za njih , vidi se da mu je pun kurac .

Mi sa ovakvim strucnjacima od trenera nista necemo uraditi , u to sam siguran .

 

Potpuno si u pravu.

Mada sad kad razmislim mora se neki kontinuitet napraviti makar i sa losijim trenerom.

Ne mozemo samo seci ko repu, prvo Cvetko pa Sead pa sad Vukovic..

 

Al da je trener los to se slazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće od ovih momaka svetska reprezentacija za par godina. U odbrani znaju odigrati dobro, eno i Marjanac zablistao par puta sa ludim odbranama. Da se smeni trener, postave bolje šeme za napad, posebno sa igračem više, više igre na krila i to je to, biće luda reprezentacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наша игра к'о шпанска серија.Напето,напето ал' у ствари знаш како ће све да се дешава од почетка до краја.

К'о да нас Љиљана Павић тренира...

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опет смо водили на полувремену и изгубили на крају... Још се Пољаци одлепише на пет разлике средином другог полувремена, међутим ми их престигнемо 2 минута пре краја и онда се начисто изгубимо...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i najgluplje isključenje u istoriji rukometa, naravno dosuđeno našem igraču, nekih 5 minuta pre kraja. Jos onaj 'šut' posle zvižduka haha, dobio lik isključenja zato što je bacio loptu pola sekunde posle zvižduka sudija pivopije.gif Opet nisam primetio da je neka sudijska odluka oštetila Poljake, a baš sam pazio. Bilo je mnogo svetlih tačaka, kao što rekoh, biće ovo odlična ekipa za godinu-dve. Bio je i lud gol sa krila, uz faul, iz okreta, bez gledanja icon_da.gif Potez prvenstva možda :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...