Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

много је јебено време! много. мрзим кад је овако спарно и тешко, а још мораш да се возиш градским превозом... :mrtav:

 

.. u kome, naravno, niko nije čuo za sredstvo zvano SVoD (SapunVodaDezodorans) :mrtav::violent:

Edited by (: Al Anyah de Chocolat :)
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само главу кроз прозор, не одступам од те технике. Лети не седим у возилима ГСПа која нису климатизована.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само главу кроз прозор, не одступам од те технике. Лети не седим у возилима ГСПа која нису климатизована.

 

а, сва срећа, таквих има свега 10-15 у читавом граду од 1,5 милиона становника... а у њих 5 климе стварно раде. у осталима "мајсторе" баз заболе да их пале!

Edited by Јарослав666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam ranije često koristila prevoz, znam da sam u većini autobusa vidjela tu navigacionu mapu, šta li već. Sada na prevoz samo ako moram tj. ili kad treba da idem negdje u pm ili kad mi se ne daju pare na taksi.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nista onda, ne idem tim linijama. 24 je prilicno kulturan bus, narocito u zadnje vreme jer idu neka nova manja vozila. Imaju i ekran s mapom koja pokazuje kuda idete :D

Stavili su minibus jer navodno nema dovoljno putnika za običan autobus, kao i zbog okretnice na Neimaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da malo offtopicujemo ali ja vise na NBG necu ici prevozom, makar ne dok je vrucincina. Od Slavije do Piramide pa do Pet Centra i nazad 3.5h (ukupno zadrzavanje mimo puta oko 40min) :puke: na kraju smo onako preznojeni i smrdljivi izbaceni iz tramvaja na Slaviji jer je nesto crklo. Ubi' me ovo vreme, nije vrucina ali se svi znoje uzasno.

@Divlji Tigar: yup, okrece se kod mene tako sto pici kroz najuze ulice ikad. Bas sam setala jedno vece kad pred mene izlece bus :) wtf... mislim i pre je isao slicnim putem al nikad mi nije prolazio pored kuce.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima jedan vozač, koji uveče kada stigne ranije umesto da ide Interncionalnih brigada, Moravskom, H. Miletijevom i stane na stanicu produži direktno

Petra Kočića do stanice, krene u nazad i parkira se malo iza škole. Sigurno je to u pitanju.

Video sam to bar 5 puta, ili kada sam izlazio iz busa, ili kada sam se šetao Neimarom.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опет киша. Само да не пада у четвртак. Само то.

De živiš u Bg? Brzo reci!

Da mogu da preračunam da li ću stići da odem do drakstora i da se vratim a da ne pokisnem. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...