Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Dragi dnevniche..

 

Sad sam stigao iz nocne setnje, nista lepse nego setati po snegu. Bio sam i do Dunava, nije bilo skoro nikoga...osim neki lik i cura, sa par nemackih ovcara koji su se odusevili snegom i veselo trcali :wub:

 

 

---------------------------------------------------------

 

 

 

evo grudvaju se deca,ipak nisu totalni debili :)

 

+1

Edited by april ethereal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je cale pre 100 godina napravio sanke, metalna konstrukcija, komsija ih vario. :haha:

Joj hocu opet da budem klince, skafander, gumene cizme i pici. :wub:

 

Boli vas dole dupe, ovde ni ne mozes da se sankas ako te neko ne vuce. :haha:

Mi smo imali jednu nisbrdicu za spustanje, i to je to. :haha:

Ili smo isli na Frusku Goru. :wub:

 

A uvek mozes da se zatrcis i skocis na sanke pa koliko odu. :haha:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt upravo sam hteo da pomenem dzak sa slamom..

 

svake zime u osnovnoj isao kod rodbine u Guchu i po okolnim brdima sa lokalnim decama spustao se oko 100 metara nizbrdo,na brdu koje je bilo pod uglom od nekih 60 stepeni..

 

izgibenije je bilo vrlo cesto..

 

to je takvu brzinu moglo da postigne,da se posle 30m prevrnes i nastavis prevrtatti jos 10m :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt upravo sam hteo da pomenem dzak sa slamom..

 

svake zime u osnovnoj isao kod rodbine u Guchu i po okolnim brdima sa lokalnim decama spustao se oko 100 metara nizbrdo,na brdu koje je bilo pod uglom od nekih 60 stepeni..

 

izgibenije je bilo vrlo cesto..

 

to je takvu brzinu moglo da postigne,da se posle 30m prevrnes i nastavis prevrtatti jos 10m :rockdevil:

Kod mene nigde nema bilo kakvog prirodnog uzvišenja, samo sa mosta smo se spuštali. I sranje je što u Vojvodini ne pada puno snega, 2005. i 2006. ga nisam ni video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene nigde nema bilo kakvog prirodnog uzvišenja, samo sa mosta smo se spuštali. I sranje je što u Vojvodini ne pada puno snega, 2005. i 2006. ga nisam ni video.

 

Kako gde,ovde kod nas ga ima svake godine,zimus je bilo smetova i po 3 metra,verovatno zbog ovih brda pa je i temperatura niza pa se stvara vise uslova za padavine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne računajući praktične zajebancije tipa smaranje sa gomilom odeće, mokrom obućom, to što mi je najbliži put koji čiste na 2 km, totalno mi je kul kad ovako zatrpa. :) Kako sam tek kao klinac voleo sneg... Znači kad dođe zima, kako ustajem iz kreveta tako trk na prozor da vidim da li je pao sneg, bio sam u stanju danonoćno da visim na sankanju, a živim u ilici koja je sasvim pristojna nizbrdica, dugačka bar 200 m, s tim da je to i duže kad se napravi bolja (tj brža ;) ) staza pa izlećemo sa ulice u njive (jerbo se u podnožju račva levo i desno, a pravo su njive). :rockdevil: Bilo izgibotina kol'ko hoćeš, naročito pošto je bilo par ludaka koji su obožavali da se jure, kol'ko puta smo ulubljivali ograde po komšiluku, kad se danas setim, čudo jedno kako nikad niko nije ništa slomio (mislim od kostiju). :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...