Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Lou moraju se razgaziti, srecom nisu bele :haha:

 

@Lemi: Brate ti vec napravio scenario, nisam ti ja Smorock :razz:

:haha: :haha:

true story

al ne po glavi :mhihi:

 

Kiša ide od Fruške Gore čini mi se... Krovni prozor je super stvar, al moraću da smontiram neku nadstrešnicu nad monitor ako mislim da ga držim otvorenim dok pada kiša :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha:

true story

al ne po glavi :mhihi:

 

Kiša ide od Fruške Gore čini mi se... Krovni prozor je super stvar, al moraću da smontiram neku nadstrešnicu nad monitor ako mislim da ga držim otvorenim dok pada kiša :haha:

 

Ma on tebi uvek napravi scenario idi kuvaj za muza i kreci ili cisti i ti fazoni... opusteno...

 

Inace danasnji izlet do Valjeva kisa nas uhvatila u gradu, pa iz grada, njah :icon_ne:

 

Srecom Valjevo malo pa sam stigla da vidim grad kao covek :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazi sa zapada/jugozapada i piči uglavnom na istok, pomalo severoistok, dosta se situacija razvija, pa će verovatno za nekih 2 sata i u Beogradu biti nevremena. Dragi mi Novi Sad izgleda promašuje :)

 

@Grob Pa jednačenje suglasnika po zvučnosti majku mu :D A i imam ortaka odatle :)

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Novom Sadu bilo neke grmljavine i kiše, a trenutno na nebu ima svašta da se vidi, najviše mi pogled privlače ogromni oblaci na zapadu, kad se još malo smrkne možda će se videti daleke munje :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...