Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Pa i to. :mhihi: Ali ozbiljno, jako mi ide na kurac ova jesen usred leta. Brate, sad treba da bude sunčano, vruće... a ne ovo govno.

Sećam se da sam 2009. krajem avgusta na posao išao u zimskoj jakni, zakopčan do grla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maj prošle godine, čini mi se šesnaesti, proslava titule na JNA. Svi u zimskim jaknama, pada neka kišetina, duva vetar, kao da je novembar, a pre toga je danima bilo preko 25 stepeni. Odvratan dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se... Jebote ovakav početak zvuči gore od "during the war" :haha:

elem, sećam se jedne godine, znam da smo bili u osnovnoj školi, neki 4-5 razred, svaki dan smo se nalazili ekipa iz naše i suprotne smene u bloku pored. I svaki ali svaki jebeni dan je popodne padala kiša i svaki put smo dolazili popodne u duksevima i vindjaknama i mrzeli što je trava mokra i ne možemo da igramo izmedju dve vatre jer smo proklizavali i lomili se ko pičke.

 

Od te godine na dalje, proleće i jesen su nestali, stopili se u bedne okrajke zime i leta, brutalan transfer iz majice kratkih rukava u zimsku jaknu.

 

Ako će ovo leto da nam vrati proleće i jesen, neka pada kiša svaki dan tri puta što se mene tiče.

ali sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja se jutros probudio lezeci na ledjima i kada sam otvorio oci videh da je miško od prekrivaca napravio sator. Tog trenutka sam znao da ce da padne kisa. :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...