Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Bio si blizu - Teksas. Ovde smo jos u sorcu i kratkim rukavima, a sneg mozda vidimo na dan ili dva, tokom cele zime. Tako sam bar cuo, ovo ce mi biti prva zima ovde.

Nego bre,jel si bio na rodeu,lincovao crnca,upucao indijanca i.t.d?Jebes zimu,ona je klise i mejnstrim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da je prosla zima u Srbiji bila bas ekstremna. Zena i ja smo uzivali u snegu, posebno ona, jer pre nego sto je dosla u Srbiju jedva da je videla snega, samo preko tv-a. :haha: Tako da oboje zalimo za pravom zimom i snegom.

Ako ce ova zima biti jos hladnija u Srbiji... wow, bice onda stvarno ekstremno. :haha:

 

Egzistencijalni - nakon katastrofe u Luizijani, mnogo crnaca je preslo u Teksas i sada nema vise toliko lincovanja. :haha: Pun teksas crnaca i azijata, sta ces, i Teksas je postao manje vise tolerantan. Mada zaista ima gradova, onih zabacenih po vukojebinama, gde i dalje otvoreno ne primaju crnce. Da ne pricam o redneck barovima i ostalim mestima gde se otvoreno zna da crni i zuti nisu pozeljni. To je kao javna tajna ovde.

To ti je pravo lice Amerike koja siri demokratiju po svetu. Odosmo u offtopic. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

juce sam se pederisao na tekmi,nisam obuo cipele ko covek,vec patike...to da budem moderan,a ne da mi bude toplo...jebo me pas ludi...2 sata sam se smrzavao na stadionu...mislio sam da mi se nokti odvajaju od mesa...toliko su mi se prsti smrzli...inace,mogu ja po hladnoci da budem napolju 100 sati,al juce ne znam koji mi bio pijenis...valjda nisam nista cirko,pa nisam ima sucim da se zgrijem...kazu oni gmazevi sa vedertuumbrela da ce biti oko 10ak stepeni ovih dana...rts prognozu ne treba ni gledati...ustvari,moze se gledati u nekom decjem ili humoristickom programu...temeperatura ce biti 15 stepeni +- 20 stepeni....kise ce mozda biti,a mozda i bude suncano...snega nece biti...valjda...tako neka koncepcija nasih prognosticara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...