Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

ja sam juce u 6h ujutru,cekao autobus Lazarevac- Beograd,kod elektrane Kolubara..

 

jedan vidno apokaliptican ugodjaj,upotpunjen sa -15 stepeni,nepostojanjem zive dushe(osim pasa lutalica) i ogromnim dimnjacima elektrane koji su chadili sve u 16

 

 

 

 

Po toj liniji, Jare je mrtav a Lemi je vrhunska guzica.

 

po toj liniji ja sam jedini ispao realan..bas onakav kakav jesam (sto bi rekla Natasa Bekvalac)

 

covek-brada kezual obucen i sa super naocarima

Edited by Fapril ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam juce u 6h ujutru,cekao autobus Lazarevac- Beograd,kod elektrane Kolubara..

 

jedan vidno apokaliptican ugodjaj,upotpunjen sa -15 stepeni,nepostojanjem zive dushe(osim pasa lutalica) i ogromnim dimnjacima elektrane koji su chadili sve u 16

 

 

 

 

 

 

po toj liniji ja sam jedini ispao realan..bas onakav kakav jesam (sto bi rekla Natasa Bekvalac)

 

covek-brada kezual obucen i sa super naocarima

253513_216279435079334_100000918372627_648203_1174858_n.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izašao sam danas iz kuće posle dva dana, a pošto sam i od ukućana i od ljudi po Internetu slušao da je hladno, izvukao sam teško naoružanje, najbolju jaknu svih vremena. Ne da sam prokuvao, nego cirkus. Uopšte nije toliko hladno koliko pričate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas obrnuto, leti nema nacina da se rashladis, a zimi ima nacina da se ugrejes.

Baš tako. RAWR

 

Ја лети не могу да спавам дању кад сам пијан. :haha:

Ja leti ne mogu da spavam kako treba, pijan ili ne.

 

A fakat je danas bilo toplije, samo što oni koji nisu bili na vetru ne mogu da razumeju kada neko kuka zbog hladnoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја и не бих толико кукао да није управо тог проклетог ветра. И, исто као соул, не носим рукавице, па ми се руке заледе у року од 'одма. Капа ми ни не треба. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...